×

Pogrzeb ofiar wypadu w Elżbietowie. Dzieci spoczną razem z mamusiami

Tydzień temu doszło do tragicznego wypadku, w którym śmierć poniosło aż pięć osób, w tym troje dzieci. Wiadomo już, kiedy odbędą się pogrzeby ofiar wypadku w Elżbietowie.

Koszmarny wypadek

We wtorek 29 czerwca doszło do wypadku, który wstrząsnął całą Polską. Przypomnijmy, tego dnia ok. godz. 13:00 w Elżbietowie na Mazowszu osobowa skoda, którą kierowała 47-latka, zderzyła się z ciężarówką. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że to kierująca osobówką kobieta wymusiła pierwszeństwo i doprowadziła do potwornego zderzenia. Kierowca ciężarówki nie miał żadnych szans wyhamować. W sieci pojawiło się nagranie z tego koszmarnego wypadku.

Śmierć poniosło aż pięć osób, w tym troje dzieci. W tragicznym wypadku życie straciły Małgorzata L. (†47 l.) z córką Zofią (†9 l.) oraz Małgorzata P. (†39 l.) z dwiema córeczkami (†4 i †7 l.). Ofiary pochodziły z gminy Iłów niedaleko Sochaczewa. Zmarłe kobiety były sąsiadkami, a ich dzieci razem się bawiły.

W rozmowie z Fakt.pl wójt gminy Iłów Jan Kraśniewski odniósł się do tragicznych wydarzeń:

Trudno jest mówić o tym. Najlepsze jest milczenie i dyskretne asekurowanie rodziny, która została. Najlepszą pomocą jest po prostu być, nie pozostawiać samotnym. Wystarczy obecność, trzeba nam razem płakać.

Pogrzeb ofiar wypadku w Elżbietowie
Facebook

Pogrzeby ofiar wypadku w Elżbietowie

Ciała kobiet i ich córeczek zostały poddane sekcji zwłok. Jednakże prokurator już wydał ciała i pozwolił załamanym rodzinom zorganizować pochówek. Stąd wiadomo, kiedy odbędzie się ostatnie pożegnanie ofiar wypadku w Elżbietowie.

Pogrzeb 39-letniej Małgorzaty P. oraz jej córeczek Julii oraz Weroniki odbędzie się we wtorek, 6 lipca, w kościele p.w. św. Andrzeja w Brzozowie.

Po mszy żałobnej drogie nam ciało zostanie złożone w grobie rodzinnym na cmentarzu parafialnym w Brzozowie.

– czytamy w nekrologu.

Dzień później, 7 lipca odbędzie się ostatnie pożegnanie 47-letniej Małgorzaty L. i jej córki Zosi. Obie również zostaną pochowane na cmentarzu w Brzozowie.

Źródła: www.fakt.pl, www.o2.pl, www.se.pl
Fotografie: Facebook (miniatura wpisu), Facebook

Może Cię zainteresować

zamknij