×

Została wykorzystana i zamordowana. Pogrzeb zabitej Pauliny zgromadzi tłumy

29-latka zmarła w przerażających okolicznościach. Została brutalnie wykorzystana i zamordowana na Malcie. W miniony weekend odbyło się ostatnie pożegnanie zmarłej. Pogrzeb zabitej Pauliny łamie serce.

Wyjechała, aby nauczyć się języka. Zmarła w przerażających okolicznościach

29-letnia Paulina wyjechała z Polski na Maltę, gdzie miała nauczyć się języka. Nikt nie przypuszczał, że bliscy przed wylotem widzą ją żywą po raz ostatni. Do tragedii doszło, kiedy niewinna 29-latka karmiła w parku koty. Właśnie wtedy zaatakował ją, zgwałcił i zamordował 20-letni Abner A.

pogrzeb zabitej Pauliny
Il-Pulizija

Po dokonaniu zbrodni mężczyzna poszedł po kościół i zaczął krzyczeć, że do zbrodni pchnął go szatan. Zbójca młodej kobiety został zatrzymany i trafił na oddział psychiatryczny. Policja ustaliła, że 20-latek nie znał Pauliny – jego ofiara była przypadkowa.

Zwłoki Pauliny znaleziono 2 stycznia 2022 roku. Została zgwałcona i uduszona.

Zbiórka na pokrycie kosztów

Gdy tragedia ujrzała światło dzienne, przyjaciele Pauliny uruchomili w sieci zbiórkę pieniędzy dla rodziny. Chodziło przede wszystkim o pokrycie kosztów związanych ze sprowadzeniem ciała zmarłej i kosztów pochówku. Udało się zebrać blisko 9 tysięcy złotych.

Gdy tragedia ujrzała światło dzienne to przyjaciele Pauliny uruchomili w Internecie zbiórkę pieniędzy dla jej rodziny. Chodziło m.in. o pokrycie kosztów związanych ze sprowadzeniem ciała 29-latki.

Chcielibyśmy pomóc rodzinie Pauliny w sprowadzeniu ciała do Polski oraz pochówku. W kosztach sądowych oraz innych nieprzewidzianych wydatkach i całej logistyce. Liczy się każdy grosz. Paulina była świetną przyjaciółką. Razem byliśmy uczniami tej samej szkoły w Ostrowie Wielkopolskim. Nic nie zwróci nam już Pauliny, ale możemy pomóc jej rodzinie. Nie pozwólmy, żeby jej rodzina została sama w tych ciężkich chwilach

– pisali organizatorzy zbiórki.

pogrzeb zabitej Pauliny
Facebook

Pogrzeb zabitej Pauliny łamie serce

Pogrzeb Pauliny odbył się 5 lutego na cmentarzu w rodzinnym Niedźwiedziu w województwie wielkopolskim. Ostatnie pożegnanie poruszyło nie tylko zgromadzonych na miejscu bliskich zmarłej 29-latki, ale także internautów. W sieci można znaleźć pełno poruszających wpisów osób, które nie mogą uwierzyć, w to co spotkało dziewczynę.

Przerażające. Ile bestii jest w ludziach

Niech Aniołowie zawiodą Cię do raju aż przed oblicze Boga Najwyższego. Amen

Z jednego z wpisów dowiadujemy się, że to niepierwsza tragedia w rodzinie zmarłej Pauliny. W wypadku samochodowym wcześniej zginął jej brat. Dziś oboje są już razem w niebie.

Straszne co przeżywają rodzice. W dodatku chowają już drugie dziecko. Straszna tragedia. Współczuję

– czytamy.

Nie wszystkie komentarze nadają się do przytoczenia. Nie wszystkie dotyczyły również zmarłej. Wiele bardzo mocnych słów padło pod adresem 20-letniego mordercy. Za to, co zrobił niewinnej i bezbronnej dziewczynie, życzono mu przede wszystkim dożywocia.

Jak podają zagraniczne źródła, morderca miał już konflikt z prawem, a w chwili popełniania zbrodni przebywał na zwolnieniu warunkowym za przestępstwo popełnione dwa lata temu.

Znaleziono ciała narzeczonych z Przeworska. Pracowali przy testach medycznych.

Źródła: www.se.pl, www.se.pl, www.facebook.com
Fotografie: TVM.com (miniatura wpisu), Archiwum prywatne, Facebook

Może Cię zainteresować

zamknij