×

Wczoraj odbył się pogrzeb Cezarego Mocka z „Sanatorium miłości”. Żegnały go tłumy

Wczoraj odbył się pogrzeb Cezarego Mocka, uczestnika produkcji „Sanatorium miłości”. Żegnała go rodzina i znajomi, uczestnicy programu i prowadząca Marta Manowska. W ceremonii pogrzebowej wziął udział również prezes Telewizji Polskiej Jacek Kurski. Na profilu facebookowym „Sanatorium miłości TVP” umieszczono wzruszający post.

Na miłość nigdy nie jest za późno

„Sanatorium miłości” to nowa produkcja, której premiera w Telewizji Polskiej odbyła się zaledwie miesiąc temu. Odcinki programu emitowane są co niedzielę. Jego uczestnikami są kuracjusze uzdrowiska w Ustroniu, którzy szybko zyskali sympatię widzów.

Cudowny Cezary

Cezary Mocek był jednym z najsympatyczniejszych postaci z „Sanatorium”. Jego towarzystwo lubili nie tylko inni emeryci, ale również sama prowadząca Marta Manowska. Wyznała nawet, że:

Cezary był jedną z najcudowniejszych osób, jakie poznałam w życiu

Smutna wiadomość

67-letni Cezary Mocek zmarł w ubiegłym tygodniu. Wiadomość o jego śmierci zasmuciła wiele osób. Producenci programu przekazali ją widzom za pośrednictwem Facebooka. Do wiadomości publicznej nie podano przyczyny śmierci Cezarego, chociaż wiadomo, że zmagał się z chorobą układu krążenia.

Treść wpisu brzmiała następująco:

Dzisiaj ból i smutek towarzyszy nam wszystkim. Odszedł ktoś, kto na długo pozostanie w naszej pamięci i naszych sercach. Dobranoc Cezary…

Ostatnie pożegnanie

Pogrzeb uczestnika „Sanatorium miłości” odbył się 26 lutego w Łodzi. Cezary został pochowany na Starym Cmentarzu przy ul. Ogrodowej. Oprócz rodziny i przyjaciół, żegnali go inni kuracjusze i prowadząca program oraz sam prezes TVP Jacek Kurski.

Wpis poświęcony zmarłemu

W dniu pogrzebu Mocka na fanpage’u programu „Sanatorium miłości” umieszczono wzruszające słowa:

Dzisiaj, w tej chwili, żegnamy naszego Cezarego… To trudny, bolesny i niezwykle smutny moment. Tu i teraz możemy już tylko podziękować Mu za udział w programie, za swoją obecność, i za to ile dał nam wszystkim siebie i od siebie… W takiej chwili niełatwo o słowa… Te nie są w stanie wyrazić wszystkiego, a nierzadko są one po prostu zbędne… Cezary na pewno Cię nie zapomnimy, będziesz jeszcze długo z nami… Spoczywaj w pokoju…

Na zawsze pozostanie w naszej pamięci

Polecane

Może Cię zainteresować