×

Twierdzi, że był w roku 2030 i zna przyszłość. Zdradził, co wydarzy się już w styczniu

Od pewnego czasu w mediach internetowych i nie tylko pojawił się prawdziwy wysyp podróżników w czasie. Trudno nam oceniać, kto mówi prawdę, a kto nie lub czy tak właściwie to cokolwiek z tego, co mówią, jest autentyczne. Ocenę pozostawimy Wam. Jeśli jednak zastanawiacie się, skąd aż tyle osób, które odwiedziły przyszłość naraz, to zwolennicy teorii spiskowych mają już na to odpowiedź. Wystarczyła jedna osoba, aby reszta także odważyła się mówić…

Odwiedzali przyszłość daleką, ale i tę bardzo bliską…

Większość z opisywanych podróżników w czasie twierdzi, że brała udział w rządowych projektach i dzięki temu mieli okazję zobaczyć przyszłość. Część z nich dotarła do punktów oddalonych w czasie o kilka tysięcy lat. Są jednak i tacy, którzy znaleźli się i w bliższej przyszłości na przykład w roku 2030. Właśnie do takich osób należy Noah.

„To nie przepowiednia, ale fakt”

Twórcom serwisu Apex TV udało się do niego dotrzeć i porozmawiać z nim. Młody mężczyzna zdradził, co czeka nas w najbliższych latach, a zwłaszcza w roku 2019 i 2020. Jak sam twierdzi, jego słowa „to nie przepowiednia, ale fakt”.

Na dowód tego, że mówi prawdę, podkreślił, że wskazał już właściwie czas śmierci znanych osób i pokazał także wywiad ze sobą w jednym z japońskich magazynów naukowych. Przyniósł też kartki ze stronami, pochodzącymi z biblioteki z 2030 roku.

Początek roku 2019

Mężczyzna twierdzi, że już na początku stycznia stanie się coś niezwykłego. Nieznana cywilizacja nawiąże kontakt z ludzkością. Według niego znaki, które będą wysyłać do nas obcy, staną się widoczne na niebie gołym okiem. W dodatku na całym świecie. Dlatego rządom nie uda się tego ukryć. Jednak nikt nie potwierdzi tego oficjalnie. To stanie się dopiero w 2028 roku.

Kolejny miesiąc będzie tragiczny dla jego ojczyzny. Zdradza, że w lutym 2019 roku Stany Zjednoczone mają nawiedzić przerażające burze śnieżne. Będą tak potężne, że zniszczą wiele amerykańskich miast.

Sztuczne oko i kolejna wygrana Trumpa

W kwietniu 2019 roku naukowcy mają zaprezentować światu pierwsze sztuczne oko, które będzie działało dokładnie tak, jak prawdziwe. Będzie to prawdziwy przełom w medycynie. Kolejny nastąpi, kiedy powstanie chip, który wszczepiany zostanie sparaliżowanym pacjentom. Dzięki niemu będą w stanie znowu całkowicie samodzielnie się i bez żadnych ograniczeń poruszać się.

Noah poznał także wyniki kolejnych wyborów prezydenckich w USA. To, co powiedział, może nie spodobać się naprawdę wielu osobom. Jego zdaniem w listopadzie 2020 roku Donald Trump zostanie wybrany na następną kadencję. Jak podkreślił, „to nie opinia, ale nieuchronny fakt”.

Wojna

Noah zdradził także, że kolejna wojna, jaką jego kraj stoczy, będzie z Koreą Północną. Będzie się jednak znacząco różniła od tych wojen, które znamy do tej pory. Nie chciał jednak powiedzieć na ten temat nic więcej.

Człowiek i komputer

Powiedział także, że już w najbliższej przyszłości ludzie będą w stanie podłączyć się do komputera. Jak sam to określił, będzie to wyglądało bardzo podobnie, jak w filmie Matrix. Mężczyzna stwierdza, że stanie się to pierwszym krokiem ludzkości ku nieśmiertelności.

Ujawniając te informacje, Noah boi się o swoje życie. Podkreślał to kilkakrotnie i powiedział, że jeśli kiedykolwiek zniknie, to łatwo będzie się domyślić, co się z nim stało. Nie wyklucza, że w ramach zemsty rząd zechce się go po prostu pozbyć.

Dajecie wiarę jego słowom?

Może Cię zainteresować

zamknij