×

56-latek uważa się za syna Karola i Camilli. Jest wściekły, że jego tytuł otrzymał William

Podaje się za syna Karola i Camilli i… ma pretensje o to, że to William otrzymał tytuł księcia Kornwalii i Walii. Simon Charles Dorante-Day od lat nie daje za wygraną. Jak twierdzi, jest owocem romansu nowej pary królewskiej. Niektórzy uważają, że jest bardzo podobny do króla Karola III.

Podaje się za syna Karola i Camilli

Simon Charles Dorante-Day mieszka w Australii, urodził się jednak w 1966 r. w Wielkiej Brytanii. Mężczyzna twierdzi, że przeniósł się na inny kontynent, ponieważ został adoptowany jako kilkumiesięczne dziecko. A co z jego biologicznymi rodzicami? Simon od lat przekonuje, że jest owocem romansu Karola i Camilli. Jego zdaniem do poczęcia doszło, gdy Camilla miała 17, a Karol 18 lat.

Przybrani dziadkowie Simona pracowali dla królowej i księcia Filipa. 56-letni dzisiaj mężczyzna twierdzi, że to babcia na łożu mieści wyznała mu, iż jest synem Karola i Camilli. Wygląda na to, że Simon naprawdę wierzy w tę wersję. Usilnie publikuje w mediach społecznościowych zdjęcia, które mają udowodnić, że mężczyzna jest uderzająco podobny do „ojca i matki”. Co więcej, niektórzy internauci przyklaskują Simonowi i potwierdzają, że widać uderzające podobieństwo.

„Kopniak w twarz”

Rodzina królewska nigdy nie skomentowała słów Simona. Mężczyzna od dawna domaga się wykonania testu DNA. Walczy nawet o to, by prawnie wymusić wykonanie badań. Rozmawiał już na ten temat z prawnikami.

Udowodnij, że nie jesteś moim ojcem

— zwraca się do króla Karola III.

Teraz Simon przekonuje, że został zlekceważony, ponieważ to William po śmierci babci otrzyma tytuł księcia Kornwalii oraz Walii.

Ciężko nie traktować tego gestu jak kopnięcia w twarz

— stwierdził Simon w rozmowie z telewizją News7.

Książę William był świadkiem na ślubie ojca z Camillą. Do ślubu doszło dopiero w 2005 r., po wielu perturbacjach. Kochankowie poznali się w 1970 r., podczas meczu polo. Blondynka o obfitym biuście natychmiast przykuła uwagę księcia Karola. To była miłość od pierwszego wejrzenia.

Choć Karol związał się z piękną, uwielbianą przez Brytyjczyków Dianą, nigdy nie zapomniał o Camilli. O gorącym romansie łączącym tę parę, plotkowano przez lata. Jak widać do dziś związek Karola i Camilli podsyca emocje.

Fotografie: Facebook

Może Cię zainteresować