×

Pod Kielcami nieznana para proponowała dziewczynce podwiezienie do domu. Szuka ich policja

W Brzezinach w gminie Morawica miało miejsce niepokojące zdarzenie. Jak podaje portal echodnia.eu, 12-letnia dziewczynka miała być namawiana przez obcą parę do tego, aby wsiadła do nich do auta. Matka dziecka, gdy tylko dowiedziała się o tym, co się wydarzyło, natychmiast podzieliła się historią w sieci, aby przestrzec innych rodziców. Sprawa także trafiła na policję.

Do zdarzenia doszło 4 czerwca w Brzezinach. 12-latka była namawiana do wejścia do samochodu, w którym znajdowała się kobieta i mężczyzna

Matka nie tylko opisała w sieci to, co spotkało jej córkę. Zgłoszono sprawę także na policję. Artur Majchrzak z biura prasowego świętokrzyskiej policji mówi: „Funkcjonariusze z Morawicy ustalają okoliczności zdarzenia, zabezpieczyli monitoring z pobliskich sklepów”.

Z relacji dziewczynki wynika, że została zaczepiona przez parę, gdy wracała ze szkoły do domu

Kobieta i mężczyzna, którzy znajdowali się w środku, proponowali dziecku podwiezienie do domu. Na szczęście się na to nie zgodziło. Ta historia niech będzie dla nas kolejną przestrogą i pokaże, jak ważne jest to, aby powtarzać naszym maluchom jedno: „Nie ufaj nieznajomym”.

_________________________
*Zdjęcia mają charakter poglądowy

Napisz do nas, jeśli spotkała Cię historia, którą chcesz się podzielić: redakcja@popularne.pl

Może Cię zainteresować