×

Zmarła 19-latka, która trafiła do szpitala po zderzeniu z szynobusem. To już trzecia ofiara

Kilka dni temu pisaliśmy o tragicznym w skutkach wypadku, do którego doszło na przejeździe kolejowym na ulicy Warszawskiej w Rzeszowie. Przez tory przejeżdżał samochód osobowy, w który wjechał pod nadjeżdżający z dużą prędkością pociąg. Na miejscu zginęły 2 osoby – 27-letni kierowca oraz 19-letnia pasażerka. Trzecia, 19-letnia Natalia, trafiła do szpitala w stanie krytycznym. Dziś już wiadomo, że i jej życia nie udało się uratować.

Trzecia ofiara wypadku

Ciężko ranna i wciąż nieprzytomna dziewczyna przebywała na oddziale intensywnej terapii w Szpitalu Wojewódzkim nr 2 w Rzeszowie. Niestety, mimo starań lekarzy nastolatka zmarła w miniony piątek. Pogrzeb odbył się jednak dopiero po świętach. Dziewczyna została pochowana wczoraj na cmentarzu w Dubiecku.

Kim była zmarła Natalia?

Zmarła 19-lata była uczennicą technikum w Dynowie. Dziewczyna chodziła do IV klasy informatycznej. Aleksandrę, która w tragicznym wypadku zginęła na miejscu, znała ze szkoły. Obie przyjaźniły się już od dawna. Przyjaciółki wraz z 27-letnim Józefem, narzeczonym Oli, który kierował samochodem, wybrały się do Rzeszowa w feralną środę. To była ich ostatnia podróż.

Na nagraniu zamieszczony na portalu tvn24 widać, jak samochód marki volkswagen, wjeżdża na tory kolejowe. Chwilkę później uderza w niego z impetem pociąg. Mrożące krew w żyłach wideo możesz obejrzeć poniżej.

Może Cię zainteresować

zamknij