×

Meghan popłakała się przez Harry’ego? Do sieci wyciekło jednoznaczne nagranie

Choć królowa angielska przyszła na świat 21 kwietnia 1926, jej urodziny są obchodzone później ze względu na pogodę. W związku z tym w minionym tygodniu rodzina królewska i Brytyjczycy świętowali urodziny Elżbiety II (Trooping The Colour). Oczywiście nie mogło obyć się bez pozdrowień ze słynnego Pałacu Buckingham. Na znanym już wszystkim balkonie naturalnie znaleźli się również książę Harry i księżna Meghan przebywająca wciąż na urlopie macierzyńskim. Szczególną uwagę internautów zwróciła relacja między nimi, a zwłaszcza płacz Meghan na urodzinach królowej.

Płacz Meghan na urodzinach królowej. Co takiego się wydarzyło?

Na krótkim nagraniu, które błyskawicznie obiegło sieć, możemy zobaczyć, jak Harry mówi coś do swojej żony. Po chwili ta odwraca się do niego i widać, że jej oczy się zaszkliły.

Co mogła usłyszeć od swojego męża księżna?

Internauci mają swoje sugestie. Oto te, które wydają się być najbardziej prawdopodobne.

Takiego spojrzenia Księcia w stronę Meghan jeszcze nie widzieliśmy

Widzę, że Meghan nadal nie przestrzega protokołu, Harry musiał ją poprawić i powiedzieć jej, żeby stanęła twarzą do przodu… W końcu odwróciła się i wyglądała, jakby miała zacząć płakać – twierdzi inny

Wyglądała, jakby starała się nie rozpłakać. To był drugi raz, kiedy odwróciła się po tym, jak zobaczyła jego surowe spojrzenie, mówiące jakby: „Stop!” – napisał jeden z internautów

Patrząc na nagranie, myślicie, że rzeczywiście coś było na rzeczy? A może internauci niepotrzebnie snują pewne domysły? Jakie jest Wasze zdanie?

Polecane

Może Cię zainteresować