×

Piotr Żyła pochwalił się nowym samochodem. W Internecie rozpętała się burza

Piotr Żyła kupił nowy samochód. Skoczek pochwalił się w sieci zdjęciem swojego nabytku. Internauci już nie mogę się doczekać reakcji byłej żony Piotra. Czy Justyna Żyła po raz kolejny zaatakuje skoczka?

Wojna wciąż trwa

Temat konfliktu pomiędzy Justyną Żyłą oraz Piotrem co jakiś czas powraca jak bumerang. Pomimo upływu czasu, celebrytka nie potrafi wybaczyć byłemu mężowi, że zostawił ją i odszedł do dużo młodszej kobiety. Co jakiś czas w internecie wybuchają kolejne kłótnie pomiędzy Żyłami, które stają się pożywką dla spragnionych sensacji internautów. Nic więc dziwnego, że gdy Piotr Żyła poinformował na Instagramie, że kupił nowy samochód, wszyscy zaczęli się zastanawiać, jak ustosunkuje się do tego jego była żona, Justyna.

Obserwatorzy zamiast cieszyć się z radości skoczka i gratulować udanego zakupu, przystąpili do publikowania złośliwych komentarzy na temat jego byłej żony. Zwracali uwagę na to, że jeszcze niedawno celebrytka miała pretensje do eksmęża o to, że zabrał jej samochód, przez co ona nie ma jak zawozić dzieci do szkoły. Co więcej, auto marki jaguar trafiło wówczas w ręce obecnej partnerki skoczka, Marceliny Ziętek.

Piotr Żyła kupił nowy samochód

Lubiany przez kibiców skoczek poinformował na Instagramie o zakupie nowego samochodu. Sportowiec udostępnił swoje zdjęcie, na którym widać jak siedzi wewnątrz pojazdu. Poniżej fotografii Żyła zamieścił wpis, w którym napisał:

Piękna zima nastała. Dla Subarka to idealne warunki. Chyba wszyscy posiadacze Subaru nie mogli się doczekać, kiedy można zacząć pokonywać wszystkie zaspy, i do tego mieć ogromną przyjemność z takiej jazdy.

Pod zdjęciem od razu nastąpił wysyp ogromnej ilości komentarzy. Internauci od razu w uszczypliwy sposób dali do zrozumienia, że spodziewają się, że Justyna Żyła nie będzie zadowolona z nabytku byłego męża.

Uważaj, bo jeszcze się ex spodoba.

Przez tę fotę komuś żyłka pęknie.

Proszę uważać, bo zaraz była żona pana zaatakuje. Że auto, a córka nie ma jak do szkoły…

Obrońcy Justyny Żyły

Nie zabrakło jednak osób, które przystąpiły do obrony Justyny Żyły. Jeden z internautów napisał:

Czemu tyle najazdu na panią Justynę? To są ich sprawy.

Ktoś inny zwrócił jednak uwagę, że sama Justyna Żyła rozpoczęła internetową batalię. Nic więc dziwnego, że teraz internauci nawiązują do jej prowokacyjnych zachowań.

Z pewnością lada dzień na koncie Justyny Żyły pojawi się komentarz odnośnie nowego zakupu Piotra Żyły.

Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram, YouTube

Może Cię zainteresować

zamknij