×

Justyna Żyła nie potrafi wybaczyć Piotrowi. Tym razem dodała wymowną grafikę

Justyna Żyła nie potrafi wybaczyć byłemu mężowi. Celebrytka po raz kolejny publicznie rozdrapuje rany. Na jej instagramowym profilu ukazała się grafika, która bezpośrednio uderza w Piotra Żyłę. Czy skoczek coś na to odpowie?

Zazdrość o byłego męża

Nie minął jeszcze tydzień odkąd Justyna Żyła udostępniła na swoim Instagramie złośliwą grafikę skierowaną do byłego męża. Celebrytka zasugerowała w niej, że dla mężczyzny pojawienie się w pobliżu kobiety atrakcyjniejszej od żony jest wystarczającym powodem do rozwodu. Wszyscy internauci od razu zrozumieli, że Justyna Żyła miała na myśli swoje nieudane małżeństwo ze skoczkiem, Piotrem Żyłą. Przypomnijmy, że po rozstaniu z Justyną Żyłą, sportowiec związał się z dużo młodszą partnerką – Miss Południa Nastolatek, Marceliną Ziętek. 

Justyna Żyła już niejednokrotnie dawała do zrozumienia, że jest bardzo zazdrosna i liczy na to, że pomimo rozwodu, skoczek do niej wróci. Tak się jednak nie stało. Piotr Żyła jest szczęśliwy z Marceliną i wszystko wskazuje na to, że ich związek rozwija się po jego myśli. Instagramerka nie daje jednak za wygraną i regularnie powraca do tematu rozwodu z Piotrem. Teraz na jej instastory pojawiła się nowa grafika, pochodząca ze strony Gentleman Polska.

Justyna Żyła nie potrafi wybaczyć

Na instastory Justyny Żyły pojawiło się zdjęcie, przedstawiające Angelinę Jolie, palącą papierosa. Pod fotografią znalazł się długi opis, mówiący o relacjach międzyludzkich oraz toksycznych związkach.

Jestem dziwna, bo lubię jasne sytuacje. Lubię wiedzieć, na czym stoję, kto jest kim w tej grze i o co gra. Lubię, gdy ludzie jasno mówią mi, na czym im zależy i czego oczekują – nie udają przyjaciół, nie udają miłości. Jestem dziwna, bo stronię od toksycznych relacji i niszczących sytuacji. Wolę gorzkie słowa od słodkich kłamstw i konkrety od podchodów. Nie lubię, gdy ktoś się mną bawi, kiedy ja traktuje go serio. Boli mnie kłamstwo i złamane obietnice, brak szacunku i strata mojego czasu, za to cenię szczerość – brzmi treść.

Aby dać do zrozumienia internautom, że Justyna Żyła utożsamia się z tymi słowami, dodała gif z napisem: „Stay strong”. Po raz kolejny celebrytka daje nam do zrozumienia, że temat rozwodu z Piotrem Żyłą wciąż jest dla niej wyjątkowo bolesny. Żyła nadal nie przepracowała tego rozstania i nie może odnaleźć się w nowej rzeczywistości, w której nie ma już męża.

Myślicie, że kiedyś te docinki ze strony Justyny się skończą?

Fotografie: Twitter (miniatura wpisu), YouTube, Instagram, Twitter

Może Cię zainteresować

zamknij