×

Nie żyje Piotr Woźniak-Starak. Mąż Agnieszki Szulim zginął w tragicznych okolicznościach

Z Mazur właśnie dotarły do nas tragiczne wieści – nie żyje Piotr Woźniak-Starak. Według doniesień, mąż Agnieszki Szulim utopił się w jeziorze Kisjano. Pierwsze doniesienia o wypadku motorówki w woj. warmińsko-mazurskim pojawiły się w nocy z sobotę na niedzielę. Teraz oficjalnie wiadomo, że 39-letnia ofiara wypadku to Piotr Woźniak-Starak.

Kim był Piotr Woźniak-Starak?

Piotr Woźniak-Starak urodził się 10 lipca 1980 roku. Pochodzi z bardzo zamożnej rodziny. Jednak Piotr Woźniak-Starak sam dorobił się majątku. Był producentem wielu polskich filmów, takich jak Sztuka Kochania. Historia Michaliny Wisłockiej, Mazurek, Bogowie, Ukryta Gra, Warsaw Dark i Big Love. O 39-latku zrobiło się bardzo głośno, gdy w 2016 roku wziął ślub ze znaną prezenterką, Agnieszką Szulim.

piotr woźniak starak i agnieszka szulim
Instagram

Piotr Woźniak-Starak nie żyje – zginął w wypadku na Mazurach

Piotr Woźniak-Starak i Agnieszka Woźniak-Starak (Szulim) uwielbiali wypoczywać wspólnie na Mazurach. To właśnie w tym miejscu doszło do okropnej tragedii. Do wypadku na jeziorze Kisajno doszło w nocy z soboty 17 sierpnia na niedzielę 18 sierpnia. Wówczas w mediach pojawiły się informację, że na Mazurach wywróciła się motorówka, z której wypadła 27-letnia mieszkanka Łodzi i 39-letni mieszkaniec Warszawy. Kobieta sama dopłynęła do brzegu, jednak mężczyzna nie miał tyle szczęścia.

piotr woźniak starak i agnieszka szulim
Instagraam

Na jeziorze niedaleko posiadłości rodziny Staraków, natychmiast rozpoczęła się akcja poszukiwawcza. O wszystkim poinformował sierż. sztab. Tomasz Markowski:

O godz. 4 rano policjanci dostali zgłoszenie, że na jeziorze Kisajno stoi motorówka z wyłączonym silnikiem. Na łodzi nie było nikogo, natomiast na brzegu jeziora znajdowała się kobieta, która zeznała śledczym, że pływała po jeziorze z 39-letnim mieszkańcem Warszawy. Kobieta jest obecnie przesłuchiwana

Piotr Woźniak-Starak na żaglówce na mazurach z przyjaciółmi
Instagram

Mamy oficjalne potwierdzenie, że Piotr Woźniak-Starak nie żyje

„Potwierdziło się najgorsze, wszystko wskazuje na to, że ciało Piotra Woźniaka-Staraka zostało odnalezione” – informuje wiceszef MSWiA

Rodzinie i bliskim składamy najszczersze kondolencje

Może Cię zainteresować

zamknij