×

Piotr Gąsowski ma koronawirusa! Jest pod maską tlenową

Piotr Gąsowski ma koronawirusa! 57-letni aktor zaraził się mimo przyjęcia szczepionki. Zamieścił w sieci krótkie, przejmujące nagranie z wiadomością dla fanów.

Piotr Gąsowski ma koronawirusa

Piotr Gąsowski to aktor i lubiany gospodarz programu „Twoja twarz brzmi znajomo”. Na Instagramie obserwuje go ponad 80 tysięcy osób. To właśnie tam Gąsowski przekazał swoim fanom smutne wieści…

Prowadzący show Polsatu przyznał, że ma koronawirusa i trafił do szpitala. Aktor zachorował, chociaż przyjął szczepionkę na COVID-19. Jednak, jak zdradził, jego choroba przebiega w miarę lekko.

„No i przyszła kolej na mnie”

Aktor zamieścił na InstaStories dwa krótkie wideo, na których widzimy, że ma założoną maskę tlenową, która ułatwia mu oddychanie. Zapewnił jednak, że jest w dobrych rękach i ma nadzieję, że wszystko dobrze się skończy.

Dzień dobry państwu, w końcu mnie też dopadł COVID-19, ale jak chorować, to tylko z taką ekipą, która tu przyjechała, naprawdę dziękuję wam

– powiedział Piotr Gąsowski w jednej z relacji na Instagramie.

Piotr Gąsowski ma koronawirusa
Instagram

Aktor nie „obraził się” na szczepionki, wręcz przeciwnie. Jak przyznał, wokół niego jest wielu pacjentów, którzy przechodzą chorobę znacznie gorzej. Gąsowski uważa, że to szczepionka go ochroniła przed ciężkim przebiegiem COVID-19.

Uwaga! Relacja niesponsorowana! Dlatego, że jestem zaszczepiony, przechodzę to w miarę łatwo, w przeciwieństwie do niezaszczepionych pacjentów. Widzę to wokół mnie!

– napisał ze szpitalnego oddziału.

Piotr Gąsowski ma koronawirusa
Instagram

Jak widać nawet na oddziale szpitalnym i pod maską tlenową panu Piotrowi nie zabrakło pozytywnego podejścia do życia.

Życzymy dużo zdrowia i trzymamy kciuki za szybko powrót do pełni sił!

Fotografie:

Może Cię zainteresować

zamknij