×

32-letni piłkarz przyznał się do morderstwa synka. „Nigdy go nie kochałem”

Cevher Toktas przyjechał do szpitala ze swoim 5-letnim synkiem. Chłopiec miał problemy z oddychaniem i gorączkę. Lekarze zdiagnozowali koronawirusa i odesłali synka z ojcem na kwarantannę. Jeszcze tego samego dnia, chłopiec zmarł. Po upływie kolejnych 11 dni, prawda ujrzała światło dzienne… To nie była zwykła śmierć. Otóż piłkarz zabił własnego syna.

Czy to koronawirus?

23 kwietnia do szpitala w Bursie przyjechał piłkarz Cevher Toktas razem ze swoim synkiem Kasimem. Pięciolatek cierpiał z powodu wysokiej gorączki i problemów z oddychaniem. Lekarz od razu stwierdził, że musi chodzić o zakażenie koronawirusem.

Kasim trafił do szpitalnej izolatki, w której zamknięto go razem z ojcem. Jednak już po kilku godzinach, piłkarz wezwał lekarzy, prosząc ich o pomoc. Stan chłopca się pogorszył. Niestety, lekarzom nie udało się uratować dziecka.

Jako przyczynę zgonu, lekarze wskazali COVID-19.

Turecki piłkarz zabił własnego syna

Być może prawdziwa przyczyna zgonu chłopca nigdy nie wyszłaby na jaw, gdyby nie fakt, że skruszony ojciec sam zdecydował się wyznać prawdę.

10 dni po pogrzebie dziecka, piłkarz zgłosił się na policję. Przyznał, że to on zamordował swojego synka.

Gdy leżał na plecach, położyłem poduszkę na jego twarzy. Mocno przycisnąłem i trzymałem dopóki nie przestał się ruszać. Potem zacząłem krzyczeć i wzywać lekarzy błagając o pomoc i odsuwając od siebie wszelkie podejrzenia.

Zamordował 5-latka, gdy zostali sam na sam w izolatce.

Nigdy go nie kochałem. Jedynym powodem morderstwa było to, że go nie chciałem.

32-letni piłkarz utrzymuje, że nie ma problemów psychicznych. Przeprowadzono sekcję zwłok. Jeśli jego wersja zdarzeń się potwierdzi, grozi mu dożywocie.

Toktas w przeszłości występował m.in. w Hacettepesporze Ankara, dla którego rozegrał siedem meczów w tureckiej ekstraklasie. Od kilku lat występuje w niższych ligach. Obecnie jest piłkarzem amatorskiego Bursa Yildirim Spor.

Fotografie: Twitter, twitter.com

Może Cię zainteresować