×

Wrócił pijany z imprezy i myślał, że żona będzie wściekła. Rano czekała go niespodzianka

Tomek obudził się z wielkim kacem po spotkaniu integracyjnym w swojej firmie. Z reguły mężczyzna w ogóle nie pije, ale podczas imprezy wszystkie drinki wyglądały i smakowały tak jak najpyszniejsze soki i stąd jeden krok do… kaca! Niestety Tomek nie pamiętał nawet, jak wrócił do domu. Źle się z tym czuł i nie wiedział nawet, czy przypadkiem nie zrobił czegoś złego.

Bał się otworzyć oczy, bo nie wiedział, co go spotka, ale rano był naprawdę zdziwiony. Po przebudzeniu na stoliku obok leżały dwie aspiryny i szklanka wody z cytryną, a obok czerwona róża. Na krześle przed łóżkiem zauważył swoje ubrania – wszystkie równo złożone i wyprasowane. Zaciekawiony rozejrzał się po sypialni i dostrzegł, że jest w idealnym porządku, nieskazitelnie czysta.

Man with headache and hangover in bed with tablets

Czuł się dziwnie, ale cieszył się, że nie zrobił bałaganu. Wstał do łazienki, a na lustrze zobaczył przyczepioną karteczkę od żony. Napisała na niej wiadomość czerwoną szminką i zostawiła odciśnięte usta:

Kochanie, śniadanie jest na kuchence. Wyszłam wcześniej, aby kupić coś dobrego na obiad. Kocham Cię najbardziej na świecie!

Tomek wszedł do kuchni, gdzie czekały na niego tosty, gorąca kawa i gazeta. Przy stole siedział jego syn, który zbierał się do szkoły. Z nieśmiałością zapytał swoją latorośl: „Synu… Co się stało wczoraj w nocy?”

Matt's Benedict

Cóż… Wróciłeś do domu po 3 rano bardzo pijany i nie miałeś świadomości, co się z Tobą dzieje. Wpadłeś na stolik do kawy i go rozbiłeś. Potem wymiotowałeś na korytarzu i zniszczyłeś ulubiony wazon mamy.

Zdezorientowany pyta dalej swojego syna:

Dlaczego w takim razie wszystko wygląda tak, jakby nic się nie stało, Twoja mama jest niesamowicie miła, a obok łóżka leżały tabletki i róża

Syn odpowiedział:

To akurat Ci się udało, bo kiedy mama wzięła Cię do sypialni i próbowała ściągnąć spodnie, Ty do niej krzyknąłeś: „ZOSTAW MNIE W SPOKOJU, JESTEM ŻONATY!”

Pęknięty stolik do kawy: 150 złotych, pyszne śniadanie: 18 złotych, dwie aspiryny: 4 złote, właściwe słowa w odpowiednim momencie: BEZCENNE! ?

Może Cię zainteresować

zamknij