×

Usłyszała pisk psa z łazienki. Gdy weszła, zobaczyła, że jej mąż robi z nim ohydne rzeczy

Do tych dziwnych i delikatnie mówiąc, odrażających wydarzeń doszło w South Euclid w północnej części stanu Ohio. Historia jest tak dziwna, że aż trudno w nią uwierzyć…

Szokujący telefon

W minioną niedzielę oficerowie z South Euclid otrzymali telefon od kobiety mieszkającej na Cedar Road. Zgłosiła, że została pobita przez męża po tym, jak nakryła go w łazience z psem. Co dziwnego w tym, że właściciel przebywał w jednym pomieszczeniu z psem? Dowiecie się już za chwilę.

Skomlący pies

Poszkodowana oświadczyła policji, że usłyszała, jak jej ważący około 5 kilogramów pies, Maltipoo piszczy zamknięty w łazience. Był w niej razem ze swoim właścicielem i równocześnie mężem kobiety. Dlatego postanowiła sprawdzić, co się dzieje. Gdy otworzyła drzwi, nie mogła uwierzyć własnym oczom. Mężczyzna zmuszał zwierzę do seksu oralnego.

Uderzył ją

Młoda kobieta natychmiast wszczęła awanturę. Wtedy 27-latek kilka razu uderzył ją w twarz. Właściwie bił ją do momentu, w którym nie padła na ziemię. Po tym zabrał telefon komórkowy żony i rzucił nim o podłogę, roztrzaskując go. Po chwili ubrał się i opuścił dom. Wiadomo, że nie był to jego pierwszy akt przemocy wobec żony.

Wydano już nakaz jego aresztowania

Polecane

Może Cię zainteresować