×

Rutkowskiego i Pilch wzięli ślub! W sieci jest już film z ich pierwszego tańca

Krzysztof Rutkowski i Maja Pilch są już po ślubie. Para przysięgła sobie miłość w sobotę 17 sierpnia w podwarszawskim Rozalinie po 8 latach związku. Szacuje się, że wystawna uroczystość kosztowała blisko miliona złotych, a aż 80 tys. z tego poszło na kreacje panny młodej. Tymczasem w sieci zaczęły pojawiać się już pierwsze nagrania z hucznego wesela, a wśród nic pierwszy taniec Rutkowskiego i Pilch. Jak poradziła sobie para podczas uroczystego otwarcia przyjęcia?

Pierwszy taniec Rutkowskiego i Pilch

Zakochani wybrali na swój pierwszy taniec przepiękny utwór Céline Dion pt. „Because You Loved Me” z płyty „Falling into You” z 1996 roku. Na uwagę zasługuje również fakt, że puszczonemu z playbacku utworowi akompaniował na żywo saksofonista, co uczyniło tę chwilę jeszcze bardziej wyjątkową.

Nagranie z tego pięknego wydarzenia opublikował na swoim profilu na Instagramie jastrzabpost.pl

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

#MajaPlich i #KrzysztofRutkowski podczas wesela zaprezentowali swoje kolejne kreacje. Do tego pokazali, jak pięknie tańczą ?

Post udostępniony przez JastrzabPost.pl (@jastrzabpost.pl)

Reakcje internautów

Internauci nie byli łaskawi podczas oceny umiejętności tanecznych najpopularniejszego w Polsce detektywa. Ich zdaniem ma ograniczony zakres ruchów, a na jego twarzy gości wymuszony uśmiech, który jest obrazkiem „złudnego szczęścia”. No cóż, stres w takiej chwili mógłby zjeść nawet największego twardziela. Pozostaje nam mieć tylko nadzieję, że połączyło ich prawdziwe uczucie.

Gratulujemy!

Może Cię zainteresować

zamknij