×

Pierwszy casting Ani Przybylskiej! Była wtedy przepiękną dziewczynką

Pierwszy casting Ani Przybylskiej. Nie tak dawno minęło pięć lat od śmierci aktorki. Anna zmarła w wieku 36 lat na raka trzustki. Nie ma wątpliwości, że była to bardzo uzdolniona aktorka. Publiczność ją kochała! Do sieci trafiło nagranie z castingu do agencji modelek, w którym brała udział. Młodziutka, bo zaledwie 16-letnia Ania już wtedy miała w sobie ten błysk i pasję.

Pierwszy casting Ani Przybylskiej

Udostępnione wideo pochodzi z 1994 r. Chcesz wiedzieć, jak zaczynała karierę Anna Przybylska? Nie wszyscy są świadomi, że nim została aktorką, próbowała swoich sił jako modelka. Nagranie jest częścią castingu do agencji modelek. Młodziutka Ania już wtedy zachwycała niebanalną urodą, uśmiechem, optymizmem i pełnym profesjonalizmem.

Nagranie robi furorę w sieci. Ania mówi w filmie, że bardzo lubi podróżować, że chciałaby najpierw zwiedzić Polskę, a dopiero potem świat. 16-latka zdradziła również, że po skończeniu liceum chciałaby wybrać się na studia do szkoły teatralnej. Modeling to czysty przypadek.

O karierze modelki i o samej modelce nigdy nie marzyłam i nigdy mi się to w głowie nie mieściło – słyszymy na nagraniu

Wypowiedzi aktorki przeplatane są archiwalnymi zdjęciami. Ania wygląda na nich przepięknie!

Jak dwie krople wody

Bezsprzecznie oglądając nagranie trudno nie odnieść wrażenia, że córka aktorki, Oliwia, jest do niej bardzo podobna. Dziewczynka jest teraz w tym samym wieku, co jej mama na nagraniu. Podobieństwo jest ogromne!

Cały film możecie zobaczyć na kanale YouTube Jastrząb Post.

Może Cię zainteresować