×

41-letni milioner szuka miłości. Większość Polek spełnia jego wymagania

41-letni milioner szuka miłości i „wyjątkowej osoby”, która podróżowałaby z nim po świecie. Przedsiębiorca był wcześniej żonaty z kobietą odnoszącą sukcesy, ale teraz chce założyć rodzinę. Jego pula odpowiednich kandydatek zmniejszyła się, gdy… zarobił miliony.

41-letni milioner szuka miłości

Bardzo samotny multimilioner szuka odpowiedniej kandydatki do małżeństwa i założenia rodziny. Latami skupiał się na zarabianiu fortuny, ale priorytety nieco mu się zmieniły.

41-letni Andy Scott z Portsmouth ma fortunę wartą 25 milionów funtów. Teraz chce znaleźć wyjątkową osobę, która będzie spędzać z nim lato, żeglując po Morzu Śródziemnym oraz zimę… na nartach w Alpach.

Andy to biznesmen. Założyciel, właściciel i prezes londyńskiej firmy inwestycyjnej REL Capital. Powiedział, że wcześniej był żonaty z kobietą, która chciała odnieść sukces. Teraz chce poznać przyziemną, piękną kobietę, z którą mógłby spędzić życie.

Jaka powinna być jego przyszła żona?

Andy chce znaleźć kobietę, która odnosi sukcesy i jest bogata duchowo. Związek równych ludzi jest dla niego ważny. 41-latek opisując problemy, które napotkał powiedział:

Znalezienie równego partnera staje się trudniejsze, gdy zaczynasz dobrze sobie radzić. Twoja pula odpowiednich kandydatów szybko się zmniejsza i znalezienie osoby z niezależnością finansową, aby móc razem spędzić lato na południu Francji, jest trudne.

Cechy idealnej partnerki milionera

1. Inteligentna, wyjątkowa osoba, która nie traktuje siebie zbyt poważnie i żyje ciekawym życiem pełnym doświadczeń, odrzucając przeciętność, a także osiągnęła coś w życiu, cokolwiek by to nie było.

2. Ktoś, kto nie pochodzi z bogatej rodziny, a pieniądze osiągnął dzięki ciężkiej pracy, jak on.

3. Ktoś, kto jest piękny i czuje się dobrze we własnym ciele.

4. Kto nie jest uzależniony od telefonu komórkowego i mediów społecznościowych, może wyłączyć się i docenić ważne rzeczy w życiu.

5. Osoba uczciwa, bo to jest dla niego kluczem, a zaufanie – wszystkim.

6. Jest jak kameleon, który czuje się dobrze we wszystkich sytuacjach. Od uczęszczania na bal, bawiąc się całą noc na przyjęciu na plaży i zachowując się jak duże dziecko, po podwinięcie rękawów i pomocy w przeprowadzce.

7. Uwielbia spędzać czas na świeżym powietrzu i spacerach. Ktoś, kto jest szczęśliwy tylko w bikini i klapkach. Przez kilka dni bez makijażu lub telefonu komórkowego.

8. Ktoś, kto chce mieć dzieci i jest gotowy na stabilizację. Ceni sobie życie, nie musi z nim kończyć, gdy ma dzieci. Nadal można wyruszyć w podróż i dobrze się bawić.

Co sądzicie o wymogach milionera? Spełniacie większość z nich?

Źródła: www.dailymail.co.uk, www.fakt.pl
Fotografie: Imgur (miniatura wpisu), Facebook

Może Cię zainteresować

zamknij