×

30-letnia mama jest pierwszą uczestniczką „Top Model”. Nie chciała pokazać się w bikini

Za nami drugi odcinek 8. edycji „Top Model”. Odcinek, który dostarczył nie lada emocji. Na szczególną uwagę zasłużyła jednak ostatnia uczestniczka poniedziałkowego odcinku. Klaudia El Dursi z „Top Model” dosłownie skradła serca jury i zasiadających przed telewizorami widzów. Słowa „skradła serca” wcale nie zostały użyte tutaj nad wyraz, bowiem wspomniana piękność jako pierwsza otrzymała złoty bilet, w związku z czym uczestniczka nie musi brać udziału w boot campie i jest od razu w programie. Jurorzy mogli wręczyć tylko jeden taki bilet w całej edycji programu.

Kim jest Klaudia El Dursi z „Top Model”?

30-letnia Klaudia El Dursi mieszka na co dzień w Bydgoszczy, choć jej tata pochodzi z Libii, co wskazywałoby na to, skąd jej egzotyczna uroda. Co więcej uczestniczka „Top Model” ma aktualnie 30 lat i jest mamą dwójki dzieci (synowie mają dziesięć i cztery lata). Mimo że kompletnie nie widać po niej tego, że urodziła dwójkę dzieci, Klaudia „wstydziła się” rozebrać przed kamerami. Kiedy już to zrobiła, wszyscy dosłownie osłupieli. Warto podkreślić również, że piękność była niegdyś modelką „Playboya”. Występowała również w teledysku Meza, a także brała udział w wyborach miss. Dzisiaj prowadzi małą pracownię krawiecką, jednak od zawsze jej marzeniem było zostanie modelką z prawdziwego zdarzenia, stąd jej udział w programie.

Modeling to moje niespełnione marzenie. Bardzo szybko zaszłam w ciążę… teraz przyszedł czas na mnie! – mówiła w programie „Top Model”

Klaudia El Dursi z "Top Model"

Instagram

Skradła serca jury „Top Model”. Ma szanse na zwycięstwo?

Patrząc na jej potencjał, wszystko jest z pewnością na dobrej drodze do tego, aby jej marzenia się spełniły. Potencjał, który doceniło przede wszystkim jury. Przypomnijmy, że Joanna Krupa wręczyła Klaudii złoty bilet, dzięki czemu 30-latka ominie boot camp i znajdzie się od razu w domu Top Model.

Pierwszy raz w sezonie jest złoty bilet i ty go dostajesz. Jedziesz prosto do domu modelek – powiedziała Joanna Krupa

To ogromne wyróżnienie, zwłaszcza dla modelki, która rozpoczyna swoją karierę dość późno jak na branżę.

Przypomnijmy sobie jeszcze raz jej występ na castingu. Prawda, że jest piękna?

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Top Model Polska TVN (@topmodelpolskatvn)

Fani są zachwyceni jej urodą

Odkąd Klaudia El Dursi pojawiła się w programie „Top Model”, jej profil na Instagramie dosłownie „eksplodował”. Liczba fanów podwoiła się w niespełna jeden dzień – na chwilę obecną jest już ich 50 tys. Co więcej w komentarzach pod zdjęciami aspirującej modelki możemy przeczytać wiele miłych i ciepłych wpisów. Wielu internautów posunęło się już nawet do stwierdzenia, że z pewnością wygra kolejną edycję programu.

Piekna piekna pieknaaaa❤️?

Ideały istnieją !

Najpiękniejsze? dla mnie już wygrana?

Powodzenia! Piękna, pozytywna, pełna energii, usmiechu i prawdziwa ? bez zbędnych wywodów, ani nic, wszystko jak należy. Trzymam kciuki? – czytamy

Klaudia El Dursi z "Top Model"

Instagram

Kibicujecie Klaudii? Waszym zdaniem ma szanse na wygranie kolejnej edycji?

Polecane

Może Cię zainteresować