×

Lesbijki w Top Model wywołały sensację. Kim są dziewczyny, które się zaręczyły?

Lesbijki w Top Model wzbudziły wielkie emocje. Po trwających od wielu tygodni sporach ze społecznością szeroko rozumianych mniejszości seksualnych w mediach znów zawrzało. Tym razem, na scenę weszły dwie kobiety, które są zaręczone i które pomimo dość dojrzałego, jak na karierę w modelingu wieku, zamierzały spróbować swoich sił w „Top Model”.

Lesbijki w Top Model
TVN Player

Temat LGBTQ znów budzi emocje

W ostatnim czasie media są zdominowane przez tematykę związaną ze stanowiącą mniej niż 5% społecznością LGBTQ. Postać mężczyzny o pseudonimie Margot, który stał się symbolem mniejszości seksualnych i którego postać odegrała wielką rolę w internetowych zbiórkach kolektywu Stop Bzdurom opiewających na setki tysięcy złotych, po woli przechodzi do lamusa.

Teraz jego miejsce mają okazję zająć dwie lesbijki, które marzą o karierze modelek. Podczas castingu do 9. edycji programu „Top Model”, mieliśmy okazję poznać Agnieszkę Skrzeczkowską oraz jej partnerkę Karolinę Brzuszczyńską. Para kobiet od dłuższego czasu jest aktywna w mediach społecznościowych. Dziewczyny prowadzą na Instagramie oraz na YouTube kanał „Power Girls”, na którym dzielą się głównie swoim życiem prywatnym.

Agnieszka Skrzeczkowska i Karolina Brzuszczyńska są w związku od 3 lat. Obie są zaangażowane w działalność KPH (Kampanii Przeciw Homofobii).

Lesbijki w Top Model
TVN Player

Lesbijki w Top Model. Kim są?

Większość udostępnianych przez parę postów jest związanych z tematyką sportu. Karolina pracuje w branży fitness jako trenerka personalna oraz zawodniczka mieszanych sztuk walki MMA. Była powszechnie znana jeszcze zanim w jej życiu pojawiła się Aga.

Z kolei Agnieszka zajmuje się marketingiem. Ostatnio jednak coraz chętniej angażuje się także w życie medialne. Dziewczyny bardzo lubią podróże, czego dowodem jest fakt, że ich podwójne zaręczyny miały miejsce w Toskanii oraz w Grecji. W przyszłości chciałyby mieć dzieci. Planują zorganizować swój ślub w Barcelonie.

temat LGBTQ znów budzi emocje
Instagram

Ku zaskoczeniu wszystkich do dalszego etapu programu Top Model przeszła Agnieszka, a nie Karolina. Pomimo 27 lat, które w zawodzie modelki są dość dojrzałym wiekiem, jurorzy postanowili dać szansę właśnie Agnieszce. Zdaniem jurorów dziewczyna ma większą szansę na sukces w branży modelingu, ponieważ lepiej porusza się w szpilkach niż jej narzeczona. Jury uznało również, że figura Karoliny bardziej pasuje do ubrań sportowych niż do eleganckich sukienek czy strojów kąpielowych.

Lesbijki w Top Model
TVN Player
Fotografie: TVN Player (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij