×

Złoty bilet w „Top Model”. Kto go otrzymał?

Złoty bilet w „Top Model” jurorzy przyznali kandydatce, którą uznali za wyjątkowo obiecującą. Kim jest Weronika z Bydgoszczy?

Nowy sezon

We wrześniu TVN rozpoczął emisję 9. sezonu Top Model. Pierwsze odcinki były kręcone krótko po tak zwanym lockdownie, co podkreślało wielu uczestników castingów, tłumacząc jurorom, że w powodu zamknięcia fitness klubów nie mogą się pokazać w swojej najlepszej formie.

Za jurorskim stołem ponownie zasiedli reżyserka pokazów mody Katarzyna Sokołowska, projektant Dawid Woliński, fotograf Marcin Tyszka i przewodnicząca jury Joanna Krupa.

W 9. edycji producenci zdecydowali się utrzymać przyznany rok wcześniej przywilej jurorski, tak zwany złoty bilet. Osoba, która go dostanie, automatycznie staje się pierwszą lokatorką czy lokatorem domu modelek, bez konieczności udziału w boot-campie.

złoty bilet w Top Model

Największą pasją Weroniki, ważniejszą nawet od modelingu, jest jazda konna. 19-latka ma na koncie wiele osiągnięć, a najbardziej dumna jest ze złotego medalu w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży. Weronika ma też za sobą rodzinną tragedię. 6 lat temu, tuż po narodzinach, zmarł jej młodszy brat.

19-latka  dysponuje także wzrostem, który ułatwia karierę na wybiegach. Mierzy 178 cm, zaledwie centymetr mniej niż światowa top modelka Anja Rubik.

Źródła: www.instagram.com, www.papilot.pl, www.radiozet.pl
Fotografie:

Może Cię zainteresować