×

To młodziutka Ania Przybylska! Unikatowe nagranie sprzed 25 lat ukazuje początki jej kariery

Uśmiechnięta, radosna, pełna życia i skora do żartów – to cechy jednej z najbardziej lubianych aktorek. Jak zaczynała karierę Anna Przybylska?

Lubiana przez widzów

Anna Przybylska podbiła serca milionów Polaków i Polek, przede wszystkim swoim humorem oraz otwartością. Jako aktorka zadebiutowała w 1997 roku, odgrywając postać „Suczki” w filmie Radosława Piwowarskiego Ciemna strona Wenus.

Później zaczęła się pojawiać w licznych serialach takich jak Złotopolscy czy Daleko od Noszy. Była częstym gościem w Dzień Dobry TVN i niejednokrotnie opowiadała o sobie oraz swoim dzieciństwie.

Dowiedzieliśmy się m.in. że jako dziecko miała słabość do jedzenia, a jej ksywka na planie brzmiała „Przybyła”. Pomimo otwartości, sprawy z życia prywatnego trzymała w sekrecie.

Zapadła w pamięć wielu osobom

Anna Przybylska poznała wiele osób ze świata show-biznesu, w tym obecnego króla disco-polo, Zenka Martyniuka. Jak artysta wspomina gwiazdę Złotopolskich,:

Była już popularna, ale przy tym wszystkim bardzo skromna i serdeczna. Piękna dziewczyna! Teraz żałuję, że nie zagrała w moim teledysku, a jedynie czesała modelki i pudrowała mi twarz, żebym się nie świecił w kadrze.

W niezwykle ciepłych i wzruszających słowach aktorkę wspominał w wywiadzie z 2018 roku Paweł Wawrzecki. W rozmowie z dziennikarzami Faktu powiedział:

Ania miała pokorę i skromność. Wiedziała, co to jest praca i życie. To codzienne życie było dla niej bardzo ważne. Mało się spotyka takich ludzi jak ona. Właściwie miała wszystko: była piękną kobietą i bardzo utalentowaną aktorką. Miała sukcesy, fantastyczną rodzinę, tylko nie miała jednego – czasu. Odebrano jej czas…

Tak zaczynała karierę Anna Przybylska

3 lata temu w sieci pojawiło się nagranie ukazujące młodziutką Anię Przybylską na castingu. Mająca niespełna 17 lat przyszła aktorka opowiada, czemu zgłosiła się do agencji modelek oraz jakie ma plany na przyszłość. 

Wspomina tam także, że marzy jej się podróż po Polsce i zwiedzanie zabytków, które uwielbia. Aby mogła zacząć pracę jako modelka, umowę w jej imieniu podpisała jej mama, ponieważ Anna była niepełnoletnia. Stwierdziła wtedy, że „nie może stać na drodze kariery córki”. Już w tym wieku dała się poznać jako rezolutna, pełna uśmiechu kobieta:

Nic dziwnego, że Annę Przybylską pokochały miliony Polaków. Jej śmierć była ogromną i bardzo smutną stratą w polskiej kinematografii

Źródła: jastrzabpost.pl, gazetalubuska.pl, www.youtube.com, gwiazdy.wp.pl
Fotografie: YouTube (miniatura wpisu), Instagram, YouTube

Może Cię zainteresować

zamknij