×

Kobieta nie mogła uwierzyć, co zrobiła dla niej teściowa. Takiej niespodzianki się nie spodziewała!

Od swoich urodzin cały czas 34-letnia Sarah Churman żyła w ciszy. Nie mogła cieszyć się muzyką tak jak jej rówieśnicy. Żyła w zupełnie innym świecie, do którego tylko ona miała dostęp.

W swoim świecie…

Przez to nigdy nie słyszała śmiechu swoich córeczek, nie mogła usłyszeć muzyki, to jak szumi morze, czy jak tętni życiem miasto.

W pewnym momencie pojawiło się światełko w tunelu dla takich osób jak Sarah!

Implanty ślimakowe są rozwiązaniem, które odkrywa na nowo świat, który do tej pory był nieosiągalny. Iplant przekształca mianowicie fale dźwiękowe w sygnały elektroniczne. Niestety ta technologia nie należy do najtańszych. Sarę i jej męża nie było na to stać.

Zabieg kosztuje około 30 000 dolarów, co dla pary jest ogromnym wydatkiem. Pomocną rękę wyciąga teściowa kobiety, która decyduje się rozwiązać swój fundusz emerytalny aby opłacić implanty.

Reakcja, która wzrusza każdego

Gdy lekarz umieszcza implanty w uchu, Sarah ogromnie się wzrusza. Przyznaje z uśmiechem na twarzy, że w końcu będzie mogła usłyszeć chrapanie swojego męża. Porusza ją wszystko! Nie może uwierzyć, że słyszy głosy i aż tyle się dzieje wokół niej. Teściowa cieszy się z tego, że pomogła, ponieważ uważa Sarę za niesamowitą kobietę, która jest dla niej jak córka. Ich historia rozprzestrzeniła się w sieci i rodzina trafia do popularnego show Ellen DeGeneres. To właśnie tam Sarah wzbudziła ogromną sympatię widzów i sponsorów, którzy sprezentowali jej implant do drugiego ucha!

Czy można wyobrazić sobie piękniejszy prezent? Sami zobaczcie reakcję wzruszonej kobiety!

Polecane

Może Cię zainteresować