×

Był przekonany, że żona da mu na urodziny zegarek. Kiedy otworzył prezent, nie mógł powstrzymać łez

Z okazji urodzin ukochanej osoby, pragniemy podarować jej wyjątkowy prezent, który z jednej strony będzie spełnieniem marzeń solenizanta, a z drugiej będzie świadczył o naszym oddaniu i zaangażowaniu.

Z tą zasadą z pewnością zgadza się bohaterka tego wpisu, która przygotowała niezwykły i niezapomniany prezent dla swojego męża. Mężczyzna nie zapomni tej chwili do końca życia…

Tuż przed wręczeniem prezentu, przejęta żona poprosiła męża, aby zasłonił oczy i nie podglądał.

Następnie podeszła do stolika nocnego, wzięła białe pudełko i wręczyła je swojemu ukochanemu. Jednocześnie zdradziła mężowi, że jest to niesamowity prezent, który ukrywała w tajemnicy przez pewien czas.

Mam dla Ciebie coś wyjątkowego, czym chciałabym się z Tobą podzielić

– dodała.

Zdezorientowany mąż nie miał zielonego pojęcia o co może chodzić. Otwierając prezent, próbował odgadnąć co może znajdować się w środku.

Biorąc pod uwagę rozmiary pudełka, zaczął podejrzewać, że urodzinowym prezentem jest… zegarek.

Kiedy jednak otworzył pudełko i zobaczył jego zawartość, wszystko stało się jasne!

Żona ukryła w pudełku pozytywny test ciążowy. Tym samym podarowała ukochanemu najpiękniejszy prezent na świecie – wiadomość, że już niebawem zostanie tatusiem.

Na szczęście kobieta uwieczniła na filmiku wyjątkowy moment, kiedy jej ukochany dowiaduje się o dziecku. Ty również musisz to zobaczyć!

Może Cię zainteresować

zamknij