×

Fani nalegają, by Marta Linkiewicz powiększyła sobie piersi. Odpowiedź celebrytki zaskakuje!

Marta Linkiewicz, która jest obecnie zajęta przygotowywaniami do Fame MMA 6 poczuła się głęboko urażona komentarzami swoich fanów. Obserwujący ją na Instagramie dopytują czy pseudocelebrytka zamierza powiększyć sobie piersi. Jej odpowiedź jest szokująca.

Zaskakująca „kariera”

Kariera Marty Linkiewicz rozpoczęła się w zaskakujący sposób po tym jak kobieta wyznała, że uprawiała seks grupowy z popularnymi zagranicznymi raperami z zespołu Rae Sremmurd. Później zaczęła regularnie udostępniać na swoim profilu nagrania i zdjęcia z mocno zakrapianych alkoholem imprez. W ten sposób udało jej się zdobyć ogromną rzeszę obserwujących.

Dziś jej konto śledzi ponad milion osób, a ich liczba nieprzerwanie rośnie. Linkiewicz w pewnym momencie znudziła się ciągłym imprezowaniem i postanowiła zadbać o swoją sylwetkę.

Wszystko za sprawą udziału w Fame MMA, czyli pojedynków z udziałem celebrytów, youtuberów, raperów i influencerów, w których Marta bierze udział.

Piersi Marty Linkiewicz

Udział w Fame MMA sprawił, że Linkiewicz zaczęła bardziej dbać o swój wizerunek. Kobieta diametralnie zmieniła swój styl życia. Teraz zdrowo się odżywia i niemal codziennie uczęszcza na siłownię. Oprócz tego, zainwestowała w liczne zabiegi kosmetyczne, wizyty w solarium czy powiększanie ust. Jej wizerunek zmienił się nie do poznania. W efekcie częstych ćwiczeń straciła sporo kilogramów.

Niestety, odbiło się to również na jej biuście, który drastycznie zmalał. Właśnie dlatego followersi Linkiewicz zasypywali ją pytaniami na temat tego, czy zamierza „zrobić sobie piersi”. 22-latka odpowiedziała w charakterystyczny dla siebie, wulgarny sposób na swoim Instastories:

To, że nie mam wielkich cycków, nie oznacza, że ich nie mam, bo mam. Do wszystkich osób radzących mi zrobić silikony: Aktualnie chyba mam więcej ambicji niż siedzenie na pi*dzie w domu z silikonowymi dojcami

Fani powinni być usatysfakcjonowani tą szczerą odpowiedzią. Wkrótce na pewno doczekamy się nowych, roznegliżowanych zdjęć pseudocelebrytki, na których sami będziemy mogli zweryfikować czy poddała się zabiegowi chirurgicznemu

Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram.com, YouTube.com

Może Cię zainteresować