×

Małgorzata Rozenek pokazała pierś. Wyskoczyła jej podczas relacji na żywo!

Małgorzata Rozenek pokazała pierś, zachwalając Saint-Tropez. Celebrytka pochylała się przed kamerką w wydekoltowanej sukience i… stało się. Wpadka? A może działanie w myśl zasady: „nie ważne, co mówią, ważne, żeby mówili”?

Celebryci dokazują w Saint-Tropez

Omenaa Mensah i Małgorzata Rozenek wypoczywają obecnie wraz z mężami na Lazurowym Wybrzeżu. Jest to wypoczynek „jakby luksusowy”. Prywatny jacht, zapierające dech w piersiach widoki, luksusowe butiki, kolorowe drinki i szaleństwa na skuterze wodnym – któż nie chciałby tak spędzać urlopu?

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan chętnie dzielą się swoim szczęściem na Instagramie. Odkąd wyjechali na Lazurowe Wybrzeże, regularnie pokazują piękne zdjęcia. Już same fotografie wystarczą, żeby zachęcić internautów do wyjazdu (choć coś nam mówi, że tych, których na niego stać, wcale nie trzeba zachęcać).

Ale Małgorzata Rozenek-Majdan na zdjęciach nie poprzestaje. Ostatnio zachwalała na Instagramie wakacje we francuskim kurorcie. Nieoczekiwanie w filmiku postanowiła zabłysnąć pewna… naga „bohaterka”.

Małgorzata Rozenek pokazała pierś

Małgorzata Rozenek lubi prezentować swoje wdzięki i regularnie pokazuje się w skąpych strojach. Tym, którzy zarzucają jej, że pokazuje za dużo, celebrytka odpowiada krótko: „mam co pokazywać, to pokazuję”.

Jednak tym razem wydaje się, że naga pierś influencerki wymknęła się spod sukienki raczej niespodziewanie. Raczej.

Rozenek zachwalała kurort, mając na sobie sukienkę z głębokim dekoltem.

Jezus, kocham to Saint Tropez! Naprawdę, jeżeli planujecie kiedykolwiek przyjechać, a coś was powstrzymuje, to naprawdę Saint-Tropez to takie miejsce, do którego na pewno warto przyjechać i je zwiedzić, bo jest przepiękne. Ma bardzo specyficzny, wakacyjny klimat i jest naprawdę bardzo miło usiąść w jednej z tych knajpek, i sobie zjeść. Naprawdę miło, prawda?

– zwróciła się do leżącego na łóżku Radosława Majdana.

Mój mąż odpoczywa

– wytłumaczyła Rozenek, a gdy zmieniła kadr, internauci przez chwilę mogli podziwiać jej nagą pierś.

Pojawiły się jednak przypuszczenia, że była to „wpadka kontrolowana”, bo relacja widniała na profilu Rozenek-Majdan przez 20 godzin. I nikt nie kwapił się do tego, by ją usunąć…

Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować