×

Pieprzyk może powiedzieć o Tobie bardzo wiele, jeżeli znajduje się w tych kilku miejscach

Chyba nie ma na świecie osoby, która nie miałaby na swoim ciele jakiegoś pieprzyku. Niektóre z nich są większe, inne mniejsze, to nie jest tak ważne… Najistotniejsze jest miejsce, w którym się znajdują. Potrafi ono dość dużo powiedzieć o człowieku.

Macie jakieś pieprzyki? Jeśli tak, to sprawdźcie i dajcie nam znać czy i u Was się sprawdziło.

1. Na skroni


Jeżeli masz pieprzyk właśnie tu, to z pewnością jesteś osobą, która uwielbia podróżować. Lubisz wyzwania i nie możesz usiedzieć w jednym miejscu przez dłuższy czas. Nie przestraszysz się też pracy w innym kraju.

2. Pomiędzy brwiami


Pieprzyk w tym miejscu mają osoby, którym z łatwością przychodzi odnoszenie sukcesów. Każdy najmniejszy tryumf działa na Ciebie niesamowicie motywująco. To dlatego ciężko Cię zatrzymać. Bardzo mocno przeżywasz poważne porażki, ale zawsze wyciągasz z nich coś dobrego.

3. Pod brwią


Jeśli pieprzyk znajduje się u Ciebie w tym miejscu, to jesteś osobą towarzyską. Bardzo szybko nawiązujesz znajomości i nie boisz się ludzi. Zawsze jesteś szczery do bólu, ale prawdę przedstawiasz w sposób naprawdę łagodny. Wspaniały i godny zaufania szef to Ty.

4. Nad ustami


Ludzie z pieprzykami w tym miejscu są pewni siebie, atrakcyjni i zawsze w centrum zainteresowania, istne dusze towarzystwa. Lubią otaczać się ładnymi rzeczami i kochają wyszukane potrawy.

5. Na policzku


Pieprzyk w tym miejscu to znak rozpoznawczy prawdziwego lidera z krwi i kości. Ludzie, którzy go mają odnoszą sukcesy i często awansują na wysokie stanowiska. Kochają huczne zabawy.

6. Na dłoni


Jeżeli masz pieprzyk na dłoni to jesteś osobą stonowaną, która kocha stabilność. Nie przepadasz za zmianami i raczej nie masz problemów finansowych, bo jesteś bardzo ekonomiczną osobą. Od hucznych imprez wolisz wieczory w domu wśród rodziny.

7. Na stopie


Osoby, które mają pieprzyk na stopie kochają nowości, nienawidzą siedzieć w jednym miejscu. To urodzeniu podróżnicy, którzy nie boją się wypraw w najdalsze i najbardziej nietypowe miejsca. Są bardzo odważni.

I jak zgadza się? :)

Może Cię zainteresować

zamknij