×

Barbara Kurdej-Szatan pokazała zdjęcie z Grecji. Fani zaczęli się o nią martwić

Barbara Kurdej-Szatan odpoczywa w Grecji. Aktorka regularnie dzieli się z fanami zdjęciami. Ostatnie mocno zaniepokoiło jej fanów. „To wygląda niebezpiecznie” – napisała jedna z obserwatorek.

Barbara Kurdej-Szatan odpoczywa w Grecji

Aktorka zyskała prawdziwą popularność dzięki udziale w reklamach jednego z operatorów sieci komórkowej. Następnie wystąpiła w serialu „M jak miłość”, dzięki czemu zdobyła ogromną rzeszę fanów. Nic dziwnego, Kurdej-Szatan dała się poznać jako miła i sympatyczna dziewczyna, co zaowocowało tylko kolejnymi współpracami.

Już jesienią aktorkę zobaczymy w 15. edycji show Polsatu „Twoja twarz brzmi znajomo”. Prace na planie produkcji rozpoczęły się w lipcu. Korzystając z chwili wolnego, Barbara wraz ze swoim mężem Rafałem i dwójką dzieci wybrali się na upragnione wakacje. Zdecydowali się polecieć na malowniczą wyspę Kos w Grecji. Oboje zdjęciami z urlopu na bieżąco dzielą się z fanami w mediach społecznościowych.

Ostatnio aktorka opublikowała fotografię, która mocno zaniepokoiła jej fanów. Co się stało?!

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Basia Kurdej-Szatan (@kurdejszatan)

„To wygląda niebezpiecznie”

Aktorka opublikowała selfie zrobione w świetle zachodzącego słońca. Ma na sobie wieczorową sukienkę i piękny naszyjnik. Do tego zaczesała włosy w kok i zrezygnowała z makijażu. W takim eleganckim, a zarazem naturalnym wydaniu bardzo spodobała się internautów, którzy nie szczędzą jej w komplementów.

Jednakże niektórzy fani zaniepokoili się znamieniem Basi, które znajduje się koło jej ucha. Niektórzy sugerują jej usunięcie pieprzyka ze względów zdrowotnych:

Niech Pani usunie tego pieprzyka. Wygląda niebezpiecznie

Brodawka wygląda bardzo niemiło. Przydało by się zastanowić nad nią 😮

Basiulek, usuń to znamię na policzku przy uchu proszę, że względów estetycznych ale i zdrowotnych. Ja nosiłam na policzku 20 lat podobnr i sama nie wiem dlaczego? Nie mogłam się zebrać.

Pojawiło się też kilka obraźliwych wpisów:

Robal na policzku, fuj…:-)))

Paskudne znamię na twarzy. Nie stać na dobrego chirurga plastycznego? Widać je we wszystkich odcinkach M jak miłość. Niedbalstwo, droga Pani….

Dlaczego fanów tak bardzo zaniepokoił pieprzyk? Otóż kontrolowanie i badanie znamion jest bardzo ważne, ponieważ pozwala to na wczesne rozpoznanie raka skóry lub czerniaka, co daje możliwość całkowitego wyleczenia.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Basia Kurdej-Szatan (@kurdejszatan)

Źródła: www.fakt.pl, kobieta.wp.pl, www.instagram.com
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij