×

Mama odtworzyła na swojej twarzy identyczne znamię, jakie ma jej syn. Zajmuje połowę buzi

Karolina Giraldelli to kochająca mama, która jest w stanie zrobić dla swojego syna dosłownie wszystko. Jej dziecko jednak nieco różni się od pozostałych. 13-miesięczny chłopiec imieniem Enzo urodził się ze sporym znamieniem, które zajmuje połowę twarzy maleństwa. Teraz Karolina postanowiła sprawdzić, przez co może przechodzić jej dziecko w przyszłości. W tym celu przeprowadziła dość nietypowy eksperyment. Eksperyment, który pozwolił jej postawić się w roli syna.

Reakcje na widok syna i wpływ znamienia na jego przyszłe życie

Kochająca matka niejednokrotnie spotkała się z pogardliwymi spojrzeniami obcych osób, przerażeniem w oczach, a także współczuciem, czego powodem był wygląd jej dziecka. Wszystkie tego typu sytuacje bardzo przeżywała. Nie chciała jednak, aby znamię syna miało jakikolwiek wpływ na jego przyszłe życie. Nie chciała, by kiedykolwiek wstydził się swojego wyglądu i uważał, że jego twarz jest czymś, co należy ukryć. Przez długi okres czasu zastanawiała się, jak może mu pomóc, aż w końcu wpadła na genialny pomysł.

„Chcę doświadczyć tego co mój syn”

W tym celu postanowiła doświadczyć tego, co jej syn będzie doświadczał w przyszłości. Wiedziała, że tylko w ten sposób będzie w stanie przygotować chłopca na to, co go może czekać.

imgur

Nietypowy eksperyment

Karolina odtworzyła podobne znamię na swojej twarzy. I choć nie jest ono trwałe, a eksperyment miał trwać zaledwie jeden dzień, dzięki niemu będzie mogła postawić się w roli dziecka. W tym celu poprosiła o pomoc przyjaciółkę, która za pomocą specjalistycznego makijażu zrobiła replikę znamienia małego Enzo.

Po zakończeniu makijażu byłam wzruszona, czułam się najpiękniejszą kobietą na świecie – powiedziała w wywiadzie dla Huffingtonpost

Huffingtonpost

Mimo przeróżnych reakcji ludzi, mama chłopca była szczęśliwa

Kiedy znamię Karoliny było już gotowe, wyszła z domu, poszła do pracy, a także zrobić zakupy. Tak samo, jak w przypadku jej dziecka, reakcje ludzi były różne – niektórzy patrzyli na nią ze zdziwieniem, inni przechodzili obojętnie, a jeszcze inni odwracali wzrok, kiedy tylko ją zobaczyli. Co na to kobieta? Czuła się wyjątkowo dumna. Choć ze znamieniem spędziła zaledwie jeden dzień, przyznaje, że doświadczyła czegoś niesamowitego. W końcu miała na sobie coś, co nosi na co dzień jej syn, a to było dla niej w tym momencie najważniejsze.

Huffingtonpost

To cudowne i wyjątkowe dziecko

13-miesięczny Enzo od zawsze był wyjątkowo radosnym dzieckiem. Oczywiście mama nie traktuje go inaczej z powodu znamienia, a wręcz przeciwnie – jest dla niej największym szczęściem, jakie mogło ją spotkać. Mimo widocznej zmiany na jego twarzy, wciąż udowadnia wszystkim, że chłopiec jest cudownym dzieckiem, dla którego byłaby w stanie zrobić dosłownie wszystko. Przeprowadzony eksperyment był tego najlepszym dowodem. Jak ich nie kochać?

Może Cię zainteresować

zamknij