×

Piękna rezydencja Roberta Lewandowskiego. Robi piorunujące wrażenie

Najlepszy polski napastnik niewątpliwie wiedzie bardzo szczęśliwe i poukładane życie. Ma kochającą żonę, dwie wspaniałe córki, spełnia się zawodowo, z głową inwestuje zarobione w piłce pieniądze i jest właścicielem kilku nieruchomości, z czego część jeszcze się buduje. Szczególną uwagę zwraca piękna rezydencja Roberta Lewandowskiego w luksusowej dzielnicy Monachium, ale nie tylko… Lewandowscy są również właścicielami m.in. luksusowego apartamentu na Złotej 44.

Piękna rezydencja Roberta Lewandowskiego w Monachium

Lewandowscy na co dzień mieszkają w luksusowej dzielnicy Monachium – Bohenhausen. Za posiadłość w tej lokalizacji kapitan reprezentacji polski miał zapłacić aż 45 mln zł. Jak wygląda rezydencja? Trzeba przyznać, że robi wrażenie, co widać chociażby po zdjęciach, którymi w mediach społecznościowych dzielą się Ania i Robert.

W nowoczesnej rezydencji znajduje się m.in. duży garaż, w którym jeden z najlepszych piłkarzy świata mieści kolekcję swoich samochodów. Kiedy przeniesiemy się do wnętrza domu, możemy dostrzec w nim jasne kolory. W środku znajdziemy ogromny salon, kilka sypialni, przeszkloną kuchnię czy wielką siłownię. Patrząc na formę państwa Lewandowskich, z pewnością spędzają na niej całkiem sporo czasu – dzieci również.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Robert Lewandowski (@_rl9)

Apartament Lewandowskich w Warszawie

Od 2016 roku Lewandowscy są właścicielami dużego apartamentu mieszczącego się pod jednym z najbardziej ekskluzywnych adresów w Warszawie. Mowa oczywiście o apartamentowcu Złota 44. Lewandowscy, jak każdy z mieszkańców luksusowego bloku, mają na miejscu do dyspozycji centrum spa, salę kinową, symulator gry w golfa, a nawet piwniczkę do starzenia win.

Na miejscu mam zapewniony program treningowy na odpowiednim poziomie, a do pełnowymiarowego basenu, siłowni czy spa mam kilka minut windą

– mówił w wywiadzie dla magazynu „Luxurious Magazine” Robert Lewandowski.

Nie każdy wie, ale Złota 44 to najwyższy budynek mieszkalny w całej Unii Europejskiej – mierzy 192 metry wysokości. Lokum w takim miejscu miało kosztować napastnika Bayernu Monachium kilkanaście milionów złotych. Co więcej, apartament został zaprojektowany na specjalne zlecenie piłkarza.

Jeśli jesteśmy już przy stolicy, warto dodać, że najnowsza rezydencja Lewandowskiego powstaje w okolicach Warszawy, nad jeziorem Zegrzyńskim.

Posiadłość Lewandowskich we wsi Stanclewo

Ania i Robert są także właścicielami posiadłości we wsi Stanclewo. To piękny, drewniany, wykonany z bali dom o powierzchni 300 m kwadratowych, który położony jest bezpośrednio nad jeziorem Jełmuń.

Lewandowscy chętnie przyjeżdżają tam na wakacje. To z pewnością jedno z tych miejsc, gdzie mogą wziąć głębszy oddech i nieco się wyciszyć.

Apartament i restauracja Roberta Lewandowskiego w Giżycku

Portal wgizycku.pl donosi, że Lewandowski zainwestował także w apartament i restaurację właśnie w stolicy Mazur.

Letnia rezydencja polskiego napastnika zbudowana będzie na wodzie – konstrukcję utrzymywać będą przystosowane do tego pale. Całość ma dopełniać piękne otoczenie jeziora.

Willa Lewandowskich na Majorce

Niespełna 10 lat temu Lewandowscy nabyli piękną willę w klimacie boho, która mieści się w ekskluzywnej części Majorki. Co więcej, niedaleko posiadłości mają gwiazdy Hollywood takie jak: Brad Pitt czy Catherine Zeta-Jones. To o tej willi Lewandowskiego w ostatnich tygodniach zrobiło się zdecydowanie głośniej, a wszystko za sprawą rzekomego transferu piłkarza do FC Barcelony.

Plotki o Lewandowskich potwierdzają się. Nawet Robert i Ania już tego nie ukrywają!

Źródła: www.onet.pl

Może Cię zainteresować