×

Pięciolatka poniżyła księcia Harry’ego. To było zapewne jego najgorsze spotkanie

Pięciolatka poniżyła księcia Harry’ego, porównując go do… książąt w bajek Disneya. Porównanie wypadło na wyraźną niekorzyść Windsora, o czym dziewczynka nie omieszkała go powiadomić.

Rozrywkowy książę

Książę Harry przez lata zapracował sobie na wizerunek jednego z najbardziej rozrywkowych członków rodziny królewskiej. Czasem, kiedy zdarzało mu się przesadzić, jak wtedy, gdy przebrał się na bal za nazistę, awansował nawet do rangi czarnej owcy. Zaledwie kilka lat temu fotoreporterzy przyłapali go, kompletnie pijanego, skaczącego w ubraniu do basenu w Hvwarze w Chorwacji.

Wszystko zmieniło się odkąd poznał Meghan Markle. Córka instruktorki jogi, zaangażowanej w działalność społeczną, przekonała go do swoich poglądów. Zanim jednak się ustatkował, był obiektem marzeń wielu kobiet na świecie, bez względu na wiek.

Pięciolatka poniżyła księcia Harry’ego

Ostatnio Shaggy wyznał w jednym z wywiadów, że o poznaniu Harry’ego marzyła także jego córka, wówczas pięcioletnia. Tak długo wierciła tacie dziurę w brzuchu, że wreszcie obiecał zabrać ją na spotkanie z księciem z okazji jego wizyty w Bustamante Hospital for Children na Jamajce.

Zaproszono wtedy wielu celebrytów, w tym Shaggy’ego, który jest obecnie najbardziej rozpoznawalnym jamajskim wokalistą. Niestety, spotkanie z księciem nie spełniło oczekiwań małej Sydney. Jak wspomina Shaggy:

Moja córka mówiła, ze chce poznać księcia. Miała wtedy pięć lat, więc uznałem: OK, chodź i go poznaj. Więc wziąłem ją ze sobą, poszliśmy do szpitala – tego dnia zabrałem ją ze szkoły – podeszła do księcia i coś nie zagrało. Powiedziała, że to żaden książę, bo nie wygląda jak książęta z bajek Disneya. Nie miał konia ani peleryny. Książę Harry powiedział mi, że nigdy nie spotkał nikogo tak rozczarowanego.

To była jedna z najbardziej dotkliwych krytycznych opinii, jakie książę Harry usłyszał pod swoim adresem w ciągu dotychczasowego życia. Na szczęście Meghan Markle nie jest aż tak wymagająca i nie oczekuje konia ani peleryny, przynajmniej nie na co dzień…

Źródła: www.eska.pl, pl.wikipedia.org, www.thesun.co.uk
Fotografie: Imgur (miniatura wpisu), Instagram, The Sun

Może Cię zainteresować