×

Raper Pharrell Williams sprzedaje swoją rezydencję. Cena jest niezwykle kosmiczna!

Pharrell Williams sprzedaje swoją rezydencję, która jest prawdziwym pałacem! Na jej terenie znajdziemy ogromny ogród oraz kilkanaście sypialni.

Pharrell Williams sprzedaje swoją rezydencję

Usytuowana na szczycie słynnej Mulholland Drive to specjalnie zaprojektowana rezydencja, znajdująca się na działce o powierzchni 4 akrów (prawie 17 tys. metrów kwadratowych). Zaprojektowano ją z myślą o sporej prywatności, pięknym ogrodem oraz w nietuzinkowym stylu. Długi prywatny podjazd prowadzi do spektakularnej scenerii z imponującymi widokami i parkingiem dla ponad 30 samochodów.

Dom ma powierzchnię 5 tysięcy metrów kwadratowych i obejmuje 10 sypialni, 11 łazienek i szklane ściany od podłogi do sufitu ze stalowymi belkami. Wnętrze zdobią nakładające się na siebie kamienne marmurowe schody i ukośne sufity ze świetlikami w kształcie piramid. Prawie każda przestrzeń, zarówno wewnętrzna, jak i zewnętrzna, oferuje przepiękne widoki na miasto i kanion poniżej.

Na terenie znajdują się liczne stawy z rybami koi oraz wodospady, przeplatające cały teren wokół budynku. Dodatkowo znajduje się tam korty tenisowe oraz wypielęgnowane drzewa usytuowane w zadbanym parku. Nie mogło zabraknąć rozległego basenu znajdującego się na tyłach wspaniałej willi. 

Jaka jest cena wywoławcza?

Pharrell Williams zapłacił 15,6 miliona dolarów za tę nieruchomość w 2018 roku. Kupił ją od aktora oraz reżysera Tylera Perry’ego, który był jej właścicielem przez mniej niż rok. Ta nietuzinkowa siedziba zbudowana na zamówienie w 1992 roku,. Raper chce ją teraz sprzedać z zyskiem bowiem cena, wynosi 17 milionów dolarów. Posiadłość znajduje się w Beverly Hills w słynnej dzielnicy wypełnionej takimi właśnie rezydencjami, które mają stanowić o wyjątkowości właściciela.

Myślicie, że wśród innych celebrytów znajdzie się ktoś chętny na taki zakup?

Źródła: hypebeast.com, robbreport.com, www.justjared.com, www.latimes.com, kobieta.interia.pl
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Polecane

Może Cię zainteresować