×

Pędziła ekstremalną kolejką 120 km/h. Nagle przed jej twarzą pojawiła się mewa

Tej wyprawy do parku rozrywki nastolatka z pewnością długo nie zapomni. I to wcale nie ze względu na niezwykłe atrakcje, z jakich można skorzystać na miejscu. Sieć obiegło nagranie, na którym widać moment, w którym mewa uderzyła 13-latkę w twarz. Jak do tego doszło?

Mewa uderzyła 13-latkę w twarz

Dzieci (i nie tylko one) zazwyczaj uwielbiają parki rozrywki. Głównie dlatego, że dostępne tam atrakcje dostarczają niesamowitych emocji. Jednak nie zawsze jest to związane ze śmiechem, radością i zabawą. Park rozrywki to także raj dla ryzykantów, którzy lubią adrenalinę i dreszczyk grozy.

Ta 13-latka z pewnością poczuła nie dreszczyk, a cały ogrom grozy, co doskonale widać na nagraniu z parku rozrywki. Dziewczynka poszła tam 13 lipca, żeby świętować urodziny swojej przyjaciółki. Takiego obrotu spraw się nie spodziewała…

Blady strach uwieczniony na nagraniu

Gdy przyjaciółki zdecydowały się na skorzystanie z atrakcji o nazwie SpringShot, doszło do niecodziennego incydentu. Na nagraniu widzimy, że nastolatki zajmują miejsce i czekają na przejażdżkę. Są podekscytowane tym, co zaraz się rozpocznie. Ale wtedy dzieje się coś zaskakującego.

Kiedy jazda nabiera tempa, nagle w twarz jednej z dziewczynek dosłownie wpada… mewa. Ptak „spoliczkował” 13-latekę skrzydłami. Trudno ocenić, kto był bardziej przerażony takim „spotkaniem”, ale sądząc po twarzy nastolatki, dziewczynka była w szoku. Okazało się, że przejażdżka SpringShot to nic w porównaniu z tym, co się przydarzyło 13-latce podczas jazdy.

Do niecodziennego zdarzenia doszło w Morey’s Piers & Beachfront Water Park w New Jersey.

Podczas „kolizji” dziewczynce na szczęście nic poważnego się nie stało. Jak widać na nagraniu również ptak odleciał z miejsca zdarzenia. Ale czy mewa wyszła z tego spotkania cała i zdrowa? Tego niestety nie wiadomo.

Fotografie:

Może Cię zainteresować

zamknij