×

50-latek robił z ukrycia robił zdjęcia dzieciom. Złapali go nastolatkowie

Pedofil złapany przez nastolatków, gdy zobaczyli, co robi. Zboczeniec wykorzystał ciepłą pogodę i zaczął robić zdjęcia małym dziewczynkom.

Pedofil złapany przez nastolatków

Straż Miejska w Krakowie poinformowała, że zatrzymała 50-latka, który robił zdjęcia dziewczynkom znajdującym się na Bagrach (teren kąpieliskowy). Interwencja była możliwa dzięki grupie nastolatków, którzy uniemożliwili ucieczkę podejrzanemu oraz zabrali mu telefon, którym robił zdjęcia:

Wczoraj wieczorem na przystanku przy ul. Koziej zatrzymała nas grupa nastolatków. Wskazali mężczyznę, który według ich oświadczeń chwilę wcześniej miał robić im zdjęcia z ukrycia. Zrelacjonowali, że całą grupą podeszli do niego i zabrali mu telefon, jednocześnie uniemożliwiając mu oddalenie się z miejsca. Chciał ich przekupić butelką wódki, w zamian za niepowiadamianie o zdarzeniu policji.

Twitter

Straż Miejska potwierdziła, że na telefonie znaleziono zdjęcia dziewczynek, wiele z nich było wykadrowanych na intymne miejsca nieletnich. Zboczeniec jest już w rękach policji i trwa zabezpieczanie materiału dowodowego przeciwko niemu.

Niewinna ofiara?

Co zaskakujące w komentarzach pojawiły się głosy, że… cała sprawa jest ustawką. Krystian Józefik prowadzi fanpage o nazwie Afera Mandatowa. Już 8 razy wygrał batalie sądowe ze strażą miejską i obecnie jest aktywistą, który „rozlicza funkcjonariuszy”. Pod postem Straży Miejskiej napisał:

To była najbardziej roznegliżowana grupka dziewczynek na całej plaży. Nie ma się co dziwić że facet może chciał to do gazety przesłać. Znowu daliście się zmanipulować straży miejskiej, która zmiast podjąć interwencję do gołych dzieci zajęła się nie tym co trzeba. Nie po raz pierwszy zresztą.

Pedofil złapany przez nastolatków
Twitter

Ktoś inny napisał, iż zatrzymany 50-latek został wrobiony przez młodzież zachowującą się nieodpowiedzialnie. Zarzuca Straży Miejskiej nierzetelne ukazanie sprawy:

Proszę o napisanie, czy to przypadkiem nie było tak, że pan zwracał uwagę roznegliżowanej głośnej młodzieży, aby nie palili papierosów i nie pili alkoholu w miejscu publicznym, a gdy go wyśmiali – pan zaczął robić zdjęcia, aby przekazać je policji, w tym zbliżenia puszek z piwem, które zwykle trzyma się w dłoni na wysokości brzucha i piersi – w wyniku poruszenia – zdjęcia wyszły rozmazane, ale z widocznym brzuchem lub stanikiem w tle?

Co sądzicie o tej sprawie?

Źródła: www.se.pl, https://www.facebook.com/strazmiejskakrakow/posts/4313850225301646
Fotografie: Twitter (miniatura wpisu), Twitter

Może Cię zainteresować

zamknij