×

14-latek zabił 10-latkę, a potem ją zgwałcił. Ojciec chłopca jest… pedofilem

Wstrząsająca zbrodnia w USA: 14-latek zabił 10-latkę, a potem ją zgwałcił. Dziewczynka zaginęła, gdy wyszła z domu, żeby pojeździć na rowerze. Jej ciało odnaleziono niecałą dobę później. Na jaw wychodzą szokujące kulisy tej sprawy. Jak się okazało, 14-letni oprawca to syn pedofila!

14-latek zabił 10-latkę

Szokująca zbrodnia w stanie Wisconsin, w USA. Ofiara to 10-letnia dziewczynka – Lily Peters. Ale i jej oprawca jest jeszcze dzieckiem.

Lily zaginęła w ostatnią niedzielę. Tego dnia wyszła z domu swojej ciotki, żeby pojeździć na rowerze. Gdy nadszedł wieczór, a Lily nadal nie wracała, zaniepokojony ojciec powiadomił policję. Rozpoczęto poszukiwania na terenie hrabstwa Chippewa.

Na początku znaleziono jedynie porzucony rower dziewczynki. Ciało Lily znaleziono niecałą dobę później. Ślady wskazywały na to, że dziesięciolatka została zamordowana, a następnie zgwałcona.

Po paru dniach śledczy schwytali nastolatka, podejrzanego o dokonanie brutalnej zbrodni. Jak się okazało, to 14-letni Carson Peters-Berger – kuzyn Lily. Chłopca namierzono m.in. dzięki wskazówkom od mieszkańców, wstrząśniętych tą zbrodnią. Służby otrzymały prawie 200 zgłoszeń.

Z relacji zatrzymanego wynika, że najpierw uderzył 10-latkę w brzuch i powalił ją na ziemię. Uderzył ją kijem, a następnie dusił aż do śmierci. Następnie wykorzystał ją seksualnie

– ujawnił prokurator okręgowy hrabstwa Chippewa Wade Newell.

Ojciec 14-latka jest pedofilem

Z ustaleń śledczych wynika, że 14-latek zaplanował tę zbrodnię, a potem z zimną krwią, krok po kroku realizował swój okrutny plan. Po wszystkim ukrył ciało Lily w lesie i wrócił do domu.

Gdy sprawa nabrała medialnego rozgłosu, na jaw zaczęły wychodzić kolejne wstrząsające informacje. Według „Daily Mail”, ojciec 14-letniego sprawcy sam jest pedofilem. 37-letni Adam Berger ma na koncie trzyletni wyrok. Został skazany za posiadanie dziecięcej pornografii z udziałem małych dziewczynek, znaleziono u niego także twarde narkotyki.

Ujawniono też, że i Lily pochodziła z rodziny z poważnymi problemami. Jej matkę skazano za kradzieże, ojca za jazdę po alkoholu i narkotyki.

Podejrzany o dokonanie zbrodni 14-latek przebywa obecnie w zakładzie karnym dla nieletnich.

Fotografie: Twitter.com (miniatura wpisu),

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
zamknij