×

Pedofil zamieszkał w szafie. Rodzice dziewczynki byli tuż obok i nie zauważyli

Pedofil zamieszkał w szafie 15-letniej dziewczynki, podczas gdy jej rodzice niczego nie podejrzewali. Zorientowali się dopiero po miesiącu!

Bulwersująca historia

Dwa lata temu 13-letnia wówczas dziewczynka zawarła przez Internet znajomość z 34-letnim mężczyzną. Znajomość rozwijała się za pośrednictwem komunikatora, umożliwiającego rozmowę tekstową oraz ukrywanie tożsamości za wirtualnymi awatarami. Dziecko miało początkowo twierdzić, że ma 18 lat. Dopiero 2 lata po poznaniu, tuż przez pierwszym spotkaniem dziewczynka przyznała, że ma 15 lat, jednak ta informacja nie zniechęciła 36-letniego już wtedy mężczyzny do uprawiania z nią seksu.

Od tamtej pory odwiedzał ją regularnie, aż w końcu wpadli na pomysł, by zamieszkał w jej sypialni na stałe. Ponieważ zdawali sobie sprawę z tego, jak najprawdopodobniej zareagują na to jej rodzice, wprowadził się do… szafy.

Pedofil zamieszkał w szafie

Ta szokująca historia wydarzyła się w Spring Hill w Stanach Zjednoczonych. W domu nastolatki przebywali rodzice, którzy nie podejrzewali obecności „dzikiego lokatora”. Pedofil przez większość czasu siedział cicho, a szafę opuszczał jedynie wtedy, gdy rodzice 15-latki udawali się do pracy.

36-letni Johnathan Rossmoine zamieszkał w szafie 19 sierpnia tego roku. Wcześniej, podczas trwania izolacji wymuszonej pandemią koronawirusa, taki pomysł zapewne by się nie powiódł…

Obecność pedofila rodzice 15-latki odkryli dopiero 27 września, gdy usłyszeli w sypialni córki podejrzane dźwięki. Kiedy otworzyli szafę, ich oczom ukazał się 36-letni mężczyzna. Natychmiast wezwali policję. Przybyli na miejsce funkcjonariusze aresztowali pedofila, nadal siedzącego w szafie i wpakowali do aresztu.

O tej bulwersującej sprawie poinformowało na swojej stronie na Facebooku biuro szeryfa hrabstwa Hernando na Florydzie. W trakcie przesłuchania pedofil, pochodzący z Luizjany, przyznał, że kilka razy odwiedzał swoją nieletnią dziewczynę w jej domu, aż w końcu zamieszkał na stałe w jej szafie. Ujawnił, że do współżycia wielokrotnie dochodziło też w jego furgonetce, zaparkowanej w pobliżu domu ofiary.

Johnathan Rossmoine usłyszał zarzuty lubieżnego zachowania wobec ofiary w wieku od 12 do 16 lat, wysyłania jej obscenicznych treści, a także wykorzystanie komunikatora internetowego w celu zwabienia dziecka na spotkanie. Dziwne w tym wszystkim jest, że sędzia wyznaczył kaucję w wysokości zaledwie 25 tysięcy dolarów, ale na szczęście pedofil i tak nie ma jej z czego opłacić. Na rozprawę czeka w areszcie.

Źródła: www.fakt.pl, www.dailymail.co.uk, www.fox13news.com
Fotografie: Pixabay (miniatura wpisu), Daily Mail

Polecane

Może Cię zainteresować