×

Atak pedofila na plaży w Sopocie. Policja ma sprawcę, ale zgubiła ofiarę

Pedofil został schwytany na plaży w Sopocie. Policja wyjątkowo szybko ujęła sprawcę. Jednak funkcjonariusze napotkali dość poważy problem – zgubili ofiarę przestępstwa. Teraz apelują do rodziców poszkodowanego chłopca i świadków o zgłoszenie się na komendę.

Pedofil na plaży w Sopocie

Do zdarzenia na plaży w Sopocie doszło 22 lipca. Mężczyzna dopuścił się innej czynności seksualnej wobec chłopca, który nie ukończył 15 roku życia. Napaść na tle seksualnym miała miejsce w okolicy wejścia nr 26. W związku ze sprawą, policjanci zatrzymali bezdomnego 44-latka. Podejrzany usłyszał już zarzuty i został tymczasowo aresztowany.

plaża w sopocie
Twitter

Pedofil na plaży w Sopocie

Niestety śledztwo, prowadzone przez policję pod nadzorem prokuratury, utknęło w martwym punkcie. Funkcjonariusze nie mogą bowiem zlokalizować poszkodowanego chłopca oraz świadków przestępstwa. Właśnie dlatego, apelują o kontakt do opiekunów ofiary i ewentualnych osób, które widziały zdarzenie:

Śledczy proszą o zgłoszenie się do Komendy Miejskiej Policji w Sopocie przy ul. Armii Krajowej 112A lub telefoniczny kontakt pod numery:
(58) 5216222 (całodobowo), (58) 5216283 (sekretariat wydziału dochodzeniowo-śledczego), (58) 5216230 (prowadzący sprawę) bądź zgłoszenie się do Prokuratury Rejonowej w Sopocie przy ul. Grottgera 3-5, tel. (58) 5510922 lub najbliższej jednostki policji. Informacje można również przesyłać drogą elektroniczną na adres e-mail: komenda.sopot@gd.policja.gov.pl

Może Cię zainteresować

zamknij