×

Paweł Kukiz w żałobie, a pod jego wpisem zawrzało. „Uszanujcie to!”

Paweł Kukiz w żałobie. Poseł poinformował na Facebooku o śmierci swojego przyjaciela Radosława Sienkiewicza. Wtedy pod jego wpisem zawrzało. Wiele osób składało kondolencje, ale w komentarzach pojawiły się również „reflekcje covidowe”, które wyprowadziły polityka z równowagi.

Paweł Kukiz w żałobie

Paweł Kukiz przekazał dzisiaj za pośrednictwem Facebooka smutną wiadomość. Opublikował czarno-białe zdjęcie swojego przyjaciela Radosława Sienkiewicza, który również był związany z partią Kukiz’15. Tworzył bowiem grafiki partii i administrował jej media społecznościowe.

W opisie fotografii mogliśmy przeczytać:

Żegnaj, Przyjacielu… R.I.P. …

Wtedy pod wpisem Kukiza zaroiło się od komentarzy. Internauci składali kondolencje.

Straty bliskiej osoby są bardzo bolesne łącze się w bólu

Wyrazy współczucia

pokój Jego duszy, niech spoczywa w pokoju [*]

Niestety poza wyrazami współczucia pojawiły się również inne komentarze.

Kukizowi puściły nerwy

Gdy pod zdjęciem zmarłego przyjaciela zaczęła się dyskusja na temat przyczyn śmierci, dywagowanie o szczepionkach i Covidzie – Paweł Kukiz nie wytrzymał!

Edytował swój wpis i dopisał postscriptum, w którym zwrócił się do osób, które nawet w takim momencie nie mogą się powstrzymać od pisania o teoriach spiskowych.

P.S. Bardzo proszę o odrobinę empatii i NIE ZAMIESZCZANIE pod TYM WPISEM swoich ”refleksji covidowych”. Zmarł Człowiek… Nie na covid. Nie ma zresztą znaczenia na co. Zmarł bliski mi Człowiek! Uszanujcie to i zamieszczajcie swoje opinie o szczepieniach pod każdym postem – proszę bardzo. Ale nie POD TYM! Trzeba być albo kanalią albo cymbałem, by pod wpisem o czyimś bliskim Zmarlym prowadzić tego typu dysputy!
Jeśli nie mają co niektorzy rozumu i wyobraźni to nakieruję: wyobraź sobie, że twój brat czy siostra zginęli np w wypadku samochodowym a jakiś balwan pod nekrologiem rozważa ”zasadność szczepień”…. Dno… Dziękuję za uwagę.
Żegnaj, Radku…..

Ostatecznie Kukiz ograniczył możliwość komentowania posta i… usunął dodany wcześniej dopisek „P.S.”

Paweł Kukiz w żałobie
Facebook
Źródła: www.facebook.com
Fotografie: Facebook

Może Cię zainteresować