×

Paulina i Krzysztof ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” wkrótce zostaną rodzicami

Paulina i Krzysztof ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” są jedną z nielicznych par stworzonych podczas programu, które nie rozstały się po zakończeniu jego emisji. Ich związek wciąż się rozwija i wkrótce przyjdzie na świat ich pierwsze dziecko.

Paulina i Krzysztof spodziewają się dziecka

Związek Krzysztofa i Pauliny jest prawdziwym eksperymentem, ponieważ zgodnie z założeniami programu poznali się dopiero w dniu ślubu. Co ciekawe, ich związek przetrwał próbę czasu i wszystko wskazuje na to, że parę czeka świetlana przyszłość.

Para znana z programu TVN-u „Ślub od pierwszego wejrzenia” chętnie dzieli się na Instagramie szczegółami ze swojego życia. Informacja o tym, że spodziewają się dziecka również została ogłoszona za pomocą mediów społecznościowych. Na nowo opublikowanych w sieci zdjęciach możemy zauważyć, że brzuch Pauliny znacznie się zaokrąglił i para już wkrótce doczeka się pierwszego dziecka.

Paulina wygląda bardzo promiennie i widać, że ciąża bardzo jej sprzyja. Jej mąż bardzo dba o nią w tym czasie i jak widać na zdjęciach, piecze dla niej nawet domowe bułeczki. Krzysztof napisał pod jednym z postów, że stęsknił się za życiem celebryty, ale i to wkrótce się zmieni, ponieważ razem ze swoją partnerką będą gośćmi programu „Dzień Dobry TVN”.

Troszkę tęskno za szumem medialnym, ale już w przyszłym tygodniu w „Dzień Dobry TVN” będziecie mogli trochę zajrzeć do nas w prywatnym kąciku życia w kwarantannie.

Ze zdjęć można wywnioskować, że ciąża Pauliny jest już w zaawansowanym stadium i do rozwiązania pozostało niewiele czasu. Obserwujący profil w miłych słowach wypowiedzieli się na temat najnowszych fotografii pary. Komplementowali przyszłą mamę, mówiąc że wygląda bardzo korzystnie w ciąży. W komentarzach możemy przeczytać:

Super wyglądacie. Jesteście przykładem na to, że o szczęście warto walczyć. Szczęście w najczystszej postaci, my z mężem też czekamy.

Przyszła mama wygląda kwitnąco.

Otyłość Krzysztofa

Nie zabrakło również odniesień do wyglądu Krzysztofa. Komentujący zwrócili uwagę na to, że powinien nieco ograniczyć jedzenie i postawić na aktywność fizyczną.

Oj, chyba ktoś tu je za trzech. Ale za to żonka wygląda cudnie, służy jej ten stan.

Uczestnik programu już jakiś czas temu wspominał, że ma problem z nadwagą. Mężczyzna wyznał, że ostatnio czuje się, jakby sam także był w ciąży.

Być może, Krzysztof tak bardzo wczuł się w rolę przyszłego ojca, że jego ciało zareagowało na tą sytuację w charakterystyczny sposób. Z pewnością, nie bez znaczenia jest także przedłużająca się domowa izolacja spowodowana epidemią koronawirusa, która nie jest bez wpływu na sylwetkę.

Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Polecane

Może Cię zainteresować