×

Paul Walker wczoraj obchodziłby 46. urodziny. Córka udostępniła wyjątkowe zdjęcie z tatą

Właśnie wczoraj Paul Walker obchodziłby swoje 46. urodziny. Aktor w 2013 roku zginął w tragicznym wypadku samochodowym. Wczoraj wspominał go cały świat, ale jeden wpis wzbudził szczególne emocje. Meadow Walker, czyli córka Paula Walkera, podzieliła się wczoraj wzruszającym zdjęciem.

Paul Walker obchodziłby wczoraj 46. urodziny

Śmierć Paula Wlakera pogrążyła w żałobie cały świat. Jednak ta tragedia była największym ciosem dla jego wówczas 14-letniej córki Meadow i partnerki Jasmine Plichard-Gosnell. Aktor zginął w wypadku samochodowym 30 listopada 2013 roku. Brał wtedy udział w akcji charytatywnej założonej przez niego fundacji. Prowadził zbiórkę na rzecz ofiar tajfunu Haiyan.

Główną atrakcją aukcji było Porsche Carrera. Paul Walker razem ze swoim doradcą Rogerem Roadsem postanowili wybrać się na przejażdżkę. Niestety Roads jechał zbyt szybko. Stracił panowanie i uderzył w latarnie i drzewo. Samochód spłonął, Roads i Walker zginęli.

Niezapomniana rola w „Szybkich i wściekłych”

Aktor na stałe zapisał się na kartach Hollywood dzięki roli w siedmiu filmach z serii „Szybcy i wściekli”. Wcielał się jedną z głównych ról, czyli Briana O’Connera. Niestety nie dożył końca zdjęć do siódmej części filmu. Po jego śmierci produkcja została czasowo wstrzymana. Jednak dzięki młodszym braciom Walkera i zastosowaniu odpowiednich technik komputerowych, udało się dograć sceny, których Walker nie zdążył nagrać. Fani mogli po raz ostatni zobaczyć swojego ulubionego aktora na kinowych ekranach.

Paul Walker obchodziłby 46. urodziny – córka wspomnia go na Instagramie

Od śmierci ojca, Meadow Wlaker rzadko pokazuje swoje życie prywatne w mediach społecznościowych i raczej niechętnie dzieli się zdjęciami. Z okazji swojego zmarłego taty zrobiła wyjątek i podzieliła się pięknym zdjęciem z rodzinnego albumu:

Wszystkiego najlepszego dla najukochańszego człowieka, jakiegokolwiek znałam

Fani nie zapomnieli, że Paul Walker obchodziłby wczoraj urodziny

Zdjęcie rozczuliło fanów, którzy w komentarzach dali upust swoim emocjom. Dziękowali 21-latce za oddanie hołdu aktorowi:

Jego dusza nadal żyje w tobie

To świetne zdjęcie. Zrobił w życiu wiele rzeczy, ale to z ciebie był najbardziej dumny. Byłaś radością jego życia

Wszystkiego najlepszego. Byłeś niesamowitym ojcem

Paul byłby dumny, widząc na jaką wspaniałą osobę wyrosłaś

Meadow Walker zajęła się działalnością charytatywną

Meadow skończyła już 21 lat. Co prawda nie jest aktorką, ale poszła w jego ślady w innej kwestii. Kontynuuje jego działalność charytatywną. Już jako 18-latka założyła Paul Walker Foundation, by uczcić jego pamięć przez pomaganie innym. Zakładając fundację również wspominała ojca:

Jego pasja do oceanu, jego zamiłowanie do ratowania zwierząt, jego zamiłowanie do pomagania ludziom i jego pasja do spontanicznej dobrej woli. Chciałam założyć tę fundację, żeby pokazać światu, czym naprawdę się zajmował

21-latka nie wrzuca zbyt wielu swoich zdjęć, ale nie sposób nie zauważyć, jak bardzo zmieniła się przez ostatnie lata. Wyrosła na piękną kobietę i nie możemy się nadziwić, jak bardzo przypomina swojego zmarłego tatę.

Jesteśmy pewni, że dzięki Meadow dzieło Paula Walkera przetrwa jeszcze wiele lat.

Polecane

Może Cię zainteresować