×

W chwili śmierci Paula Walkera jego jedyna córka miała 15 lat. Wyrosła na piękną dziewczynę

Paul Walker, gwiazda filmu pt. Szybcy i wściekli, kochał swoją córkę Meadow, która była jego oczkiem w głowie. Uwielbiał spędzać z nią czas. Miał nawet tatuaż z imieniem dziewczynki.

Niestety, zginął w wypadku samochodowym w listopadzie 2013 roku. Jego córka miała wówczas zaledwie 15 lat. Jedno jest pewne… dzisiaj byłby z niej naprawdę dumny!

Dziewczynka wyrosła na wyjątkowo piękną i mądrą kobietę!

Meadow Walker urodziła się w 1998 roku.

Jej imię z pewnością znane jest fanom Szybkich i wściekłych, ponieważ Paul wspominał o swojej córce w niemal każdym wywiadzie.

Choć matka dziewczynki, Rebecca Soteros, nie mieszkała z Paulem, całkowicie ufała mu w sprawach dotyczących wychowania dziewczynki.

Aktor nazywał swoją córkę najlepszą przyjaciółką. Próbował z nią spędzać każdą wolną chwilę.

Meadow ma aktualnie 19 lat. Patrząc na zamieszczane przez nią zdjęcia w mediach społecznościowych, śmiało można powiedzieć, że wyrosła na PIĘKNEGO ANIOŁA.

The most gorgeous girl in this world ❤

Post udostępniony przez Meadow Walker Fan Page (@meadow_walker)

Ma wielu fanów, którzy na bieżąco śledzą jej życie.

Swoją atrakcyjną twarzą i smukłą sylwetką nieustannie przyciąga uwagę fotoreporterów, którzy bardzo chętnie zapraszają ją do udziału w sesjach zdjęciowych.

These shoots are so amazing ?? ?: @juankrzorrilla

Post udostępniony przez Meadow Walker Fan Page (@meadow_walker)

Pomimo faktu, że 19-latka wciąż nie może pogodzić się ze stratą ojca, stara się być sobą, sporo podróżować i prowadzić aktywny tryb życia.

She’s beautiful ???

Post udostępniony przez Meadow Walker Fan Page (@meadow_walker)

Meadow stara się walczyć z plotkami dotyczącymi jej osoby i zawsze dba o to, aby prezentować się nienagannie. Póki co wychodzi jej to rewelacyjnie. Trzymamy kciuki za jej dalszą karierę!

Polecane

Może Cię zainteresować