Ta znana gwiazda długo trzymała ten sekret w tajemnicy. Dopiero po jego śmierci prawda wyszła na jaw

Kyle Upham pracował przez wiele lat jako żołnierz armii Stanów Zjednoczonych. W 2014 roku został zwolniony ze służby, co nie było dla niego dramatem, ponieważ w końcu mógł ożenić się ze swoją ukochaną.

Niestety nie spodziewał się, że obrączki będą aż tyle kosztowały. U jubilera przeżył szok, gdy poznał cenę biżuterii.

Zostawili numer telefonu i poprosili, aby ktoś poinformował ich, gdy obrączki będą tańsze.

Dzwoni właściciel sklepu jubilerskiego i prosi, aby para natychmiast wróciła na miejsce. Gdy dotarli, sprzedawczyni już na nich czekała z torbą w ręku. Uśmiechała się do nich:

Proszę bardzo. To Państwa obrączki.

Kyle i Kristen zerknęli do środka i nie mogli uwierzyć własnym oczom. W torbie znajdowały się wymarzone obrączki z dopiskiem, że są prezentem.

Dziewięć lat po tym wydarzeniu prawda wychodzi na jaw. W tym samym czasie, co Kyle i Kristen, w sklepie był także słynny aktor Paul Walker (znany głównie z serii filmów „Szybcy i wściekli”), który zginął w 2013 roku. Prawdopodobnie widzi, jak para rezygnuje ze swoich wymarzonych obrączek, ponieważ nie ma wystarczająco dużo pieniędzy. Poruszony tym widokiem aktor postanowił, że zapłaci za pierścionki.

Nie mieli nawet szansy podziękować za tak cudowny gest, ale na zawsze będą mieć w sercu tę chwilę, dzięki której dziś są małżeństwem.


Źródło i fotografie: heftig.de