Matka Paula Walkera ujawniła ostatnią rozmowę z synem. Mogła uchronić go od śmierci

Paul Walker był znanym i lubianym aktorem. Zasłynął przede wszystkim z roli w kultowym filmie „Szybcy i wściekli”. Niestety, w 2013 roku zginął tragicznie w wypadku samochodowym. Wiele osób nie mogło pogodzić się z tą tragedią. Mama aktora zdradziła jakiś czas temu, że ich ostatnia rozmowa mogła ocalić go przed śmiercią.


Feralna noc 30 listopada 2013 roku

Przypomnijmy pokrótce okoliczności śmierci gwiazdora serii filmów „Szybcy i Wściekli”. Paul Walker zginął 30 listopada 2013 roku na skutek urazów oraz poparzeń, które odniósł w wypadku samochodowym. Podróżował wraz ze swoim przyjacielem, Rogerem Rodasem. Rozpędzone Porshe, którym jechali, uderzyło w latarnię, a następnie w drzewo i stanęło w płomieniach. Obaj mężczyźni zginęli na miejscu.

Wyznanie matki aktora

Matka aktora, Cheryl, w związku ze zbliżającą się premierą filmu dokumentalnego o jej zmarłym synu „I Am Paul Walker”, postanowiła opowiedzieć o swojej ostatniej rozmowie z nim. Jak się okazuje, mogła ona zmienić wszystko. Niewiele brakowało, a kobieta odciągnęłaby go od tragicznej w skutkach podróży. Niestety tak się jednak nie stało…

Najnowszy wywiad

W wywiadzie dla magazynu People, matka Paula Walkera opowiedziała o tym, kiedy i o czym rozmawiała z nim po raz ostatni. Ona, Paul oraz jego 15-letnia wówczas córka siedzieli razem w kuchni i planowali, co będą robić w Boże Narodzenie. Stanęło na tym, że wieczorem wszyscy razem pojadą wybrać choinkę.

Mieliśmy bardzo miłą rozmowę i on zupełnie zapomniał o wydarzeniu, na które miał się wtedy udać. Nagle dostał jednak sms’a i powiedział „O kurczę, miałem gdzieś pojechać”

Paul stwierdził, że po choinkę wybiorą się jednak innego dnia, bo on naprawdę musi udać się na imprezę charytatywną Reach Out Worldwide. To właśnie powrót z niej okazał się być dla niego tragiczny w skutkach. W drodze powrotnej z tej imprezy należące do Rodasa Porsche Carrera zjechało z drogi i spłonęło w płomieniach.

Film dokumentalny o aktorze

W sieci pojawił się już zwiastun filmu dokumentalnego „I Am Paul Walker”, który będziecie mogli obejrzeć poniżej. Dzięki niemu fani aktora, będą mogli dokładnie prześledzić całe jego życie oraz karierę. Jego założeniem było to, aby pokazać Paula nie tylko jako fantastycznego aktora, który zdobył serca ludzi na całym świecie, ale także, jako wspaniałego ojca, przyjaciela i pasjonata nurkowania. Produkcja ta została stworzona przez Derrika Murraya i Adriana Buitenhuisa. Obaj w 2017 roku zrealizowali już film, który opowiadał o innym zmarłym aktorze – „I Am Heath Ledger”. Premiera filmu będzie miała miejsce już za kilka dni – 11 sierpnia 2018 – na kanale Paramount Network.

Źródło: dailymail.co.uk | Fotografie: instagram.com