×

Śmieszna wpadka Donalda Trumpa. Internauci płaczą ze śmiechu

Każdemu z nas zdarzają się różnego rodzaju wpadki, tylko nie zawsze się do nich przyznajemy. Jednak są osoby bacznie obserwowane przez kamery i obiektywy reporterów, którym nic nie umknie. Z pewnością należy do nich prezydent Stanów Zjednoczonych. Do sieci właśnie wyciekło zdjęcie, na którym widać, że papier toaletowy przykleił się do buta Donalda Trumpa. W dodatku, to nie pierwszy raz…?

Papier toaletowy przykleił się do buta Donalda Trumpa

We wtorkowe popołudnie Donald Trump pojawił się wraz ze swoją żoną Melanią w Nowym Jorku. Wygłaszał tam przemówienie w Economic Club of New York. Kiedy głowa państwa opuszczała prezydencką limuzynę na Wall Street, dało się zauważyć biały kawałek papieru toaletowego, który przykleił się Donaldowi Trumpowi do buta i… swobodnie powiewał na mocnym wietrze.

„Ale to już było…” i wróciło znów

Jak się okazuje, nie była to pierwsza niezręczna przygoda z papierem toaletowym prezydenta USA. Już w 2018 roku w październiku przyłapano go na bardzo podobnej wpadce. Kiedy wchodził na pokład swojego Air Force One na międzynarodowym lotnisku Minneapolis-Saint Paul, kamery uchwyciły moment, gdy do jego buta również przykleił się kawałek papieru.

Niektórzy twierdzili wówczas, że to po prostu chusteczka, inni byli przekonani, że widzą papier toaletowy. Tajemniczy przedmiot ostatecznie odkleił się od podeszwy prezydenckich butów, gdy ten wszedł na pokład maszyny.

Fotografie: Imgur.com (miniatura wpisu), Imgur.com

Może Cię zainteresować