×

Panna młoda zmarła na ślubie tuż przed powiedzeniem „tak”. Ten i tak się odbył

Panna młoda zmarła na ślubie tuż przed wypowiedzeniem sakramentalnego „tak”. To, co później zrobił jej niedoszły mąż, zszokowało wszystkich! Goście na pewno zapamiętają tę uroczystość na długo.

Reklama

Panna młoda zmarła na ślubie

Każda kobieta, będąc jeszcze małą dziewczynką, wyobraża sobie swój bajkowy ślub. Piękna biała suknia, bukiet w ręce i wielka sala pełna gości. Żadna nie bierze pod uwagę scenariusza, w którym umiera przed powiedzeniem sakramentalnego „tak”. Panna młoda z indyjskiej wioski Samspura w stanie Uttar Pradesh również nie przeczuwała żadnej tragedii.

Jak przekazała agencja informacyjna Indo-Asian News Service, ślub odbył się 27 maja. Panna młoda o imieniu Surbhi miała tego dnia stanąć na ślubnym kobiercu. Jednakże nie było jej dane tego zrobić. Gdy przeżywała najpiękniejszy dzień w swoim życiu, niespodziewanie dostała zawału serca. Na uroczystości obecny był lekarz, który jednak nie był w stanie pomóc kobiecie.

Reklama

Rodzina i zgromadzeni goście doznali szoku, gdy medyk stwierdził zgon Surbhi. Mimo to ceremonia i tak się odbyła i prawdopodobnie zostanie jedną z najdziwniejszych, do jakich doszło w historii.

Szokująca decyzja pana młodego

Z relacji brata zmarłej wynika, że obie rodziny usiadły razem do stołu i zaczęły dyskutować o tym, co powinny teraz zrobić. W tym czasie zwłoki Surbhi nadal znajdowały się na sali. W końcu zdecydowano, że ślub powinien się odbyć.

Nie wiedzieliśmy, co zrobić w tej sytuacji. Obie rodziny siedziały razem i ktoś zasugerował, że moja młodsza siostra Nisha powinna wyjść za mąż za pana młodego. Rodziny przedyskutowały tę sprawę i obie się zgodziły

– powiedział agencji prasowej IANS brat Surabhi, Saurabh.

Reklama

I tak nową panną młodą została Nisha, młodsza siostra zmarłej. By móc kontynuować ceremonię, ciało Surbnhi zostało przeniesione do innego pokoju. Bliscy nowożeńców przyznali, że było trudne doświadczenie. Jak przyznał wujek kobiet, Ajab Singh:

To był wymagający dzień dla naszej rodziny. Jedna córka leżała martwa w jednym pokoju, a w drugim odbywał się ślub innej córki. Nigdy nie byliśmy świadkami tak mieszanych emocji. Smutek z powodu śmierci Surabhi i szczęście weselne mieszały się ze sobą.

Gdy wesele dobiegło końca, zgromadzeni odprawili również ostatnie namaszczenie zmarłej. Niedługo po ślubie odbył się pogrzeb. Ciało Surbhi zostało poddane kremacji.

Reklama

Choć wydarzyła się prawdziwa tragedia, to trzeba przyznać, że to interesujący scenariusz na film.

Źródła: www.o2.pl, www.nzherald.co.nz, www.businessinsider.co.za, www.thesun.co.uk
Fotografie: Twitter

Może Cię zainteresować