×

Panna młoda nie zaprosiła koleżanki na ślub. Jej suknia była zbyt konkurencyjna

Panna młoda nie zaprosiła koleżanki na ślub. Powodem była nieprawdopodobna zazdrość z powodu zbyt pięknej sukni druhny. Kobieta nie mogła pozwolić na to, aby przyjaciółka przyćmiła ją swoją urodą. „Najlepsze” w tym wszystkim jest to, że sama wybrała te kreację…

Zbyt duża konkurencja

Śluby w XXI wieku najprawdopodobniej bezpowrotnie utraciły swój duchowy wymiar. Obecnie wesela przypominają wręcz maskarady, podczas których panny młode za wszelką cenę pragną skupić na sobie uwagę gości. Aby osiągnąć swój cel są w stanie chwycić się nawet najbardziej zadziwiających środków. Trenowanie miesiącami skomplikowanych układów tanecznych, wykonywanie próbnych fryzur i makijaży to tylko niektóre kroki.

Przyszłe mężatki pragną, aby w tym jednym dniu oczy wszystkich gości zamiast na talerze, były skierowane wyłącznie w ich stronę. Niestety czasami nawet pomimo szczerych chęci nie udaje się osiągnąć tego efektu, a zaproszeni na uroczystość przyjaciele oraz rodzina ze znudzeniem obserwują ceremoniały, odliczając w głowach czas do podania posiłków. Pewna panna młoda postanowiła zapobiec takiej sytuacji, dlatego uciekła się do radykalnych działań. Nie pozwoliła, aby cokolwiek w tym wyjątkowym dla niej dniu odwracało uwagę gości od jej osoby.

Tiktokerka, posługująca się nickiem @alenayildiz opowiedziała w sieci tę niewiarygodną historię. Będąca jej koleżanką panna młoda przez długie tygodnie głowiła się nad wyborem idealnej sukni ślubnej. Marzyła o tym, aby wszystko było idealne, dlatego oprócz własnej kreacji, zadbała także o stroje druhen. Jej towarzyszki w dniu ślubu miały nosić długie, błyszczące suknie bez rękawów.

Pomagając jednej z przyjaciółek w wyborze sukni, przyszła panna młoda nie zdawała sobie sprawy, że właśnie to stanie się ziarnem niezgody. Po pewnym czasie kobieta doszła do wniosku, że kreacja, którą wybrała dla swojej koleżanki jest zbyt strojna, a ona wygląda w niej zbyt dobrze. Zdecydowała, że nie zaprosi druhny na wesele pomimo wcześniejszych deklaracji. Zawładnęła nią gigantyczna zazdrość.

panna młoda nie zaprosiła koleżanki na ślub
TikTok
@alenayildiz

#fy #fyp #foryoupage #viral

♬ оригинальный звук – делирий.

Panna młoda nie zaprosiła koleżanki na ślub

Przyjaciółka panny młodej w opublikowanym nagraniu podała najdrobniejsze szczegóły afery. Tiktokerka napisała w komentarzu do filmiku:

Moja bliska przyjaciółka postanowiła nie zapraszać mnie na swój ślub, ponieważ uznała, że wyglądam za dobrze w sukni, którą dla mnie wybrała.

Historia użytkowniczki @alenayildiz wywołała wielkie emocje wśród internautów. Niektórzy przyznawali kobiecie rację stwierdzając, że kreacja odsłaniająca ramiona rzeczywiście jest stanowczo zbyt wystawna. 

Faktycznie, patrząc na tę kreację, można odnieść wrażenie, że jest zbyt wystawna. Wybrała ją jednak sama panna młoda.

Wielu internautów nie kryło oburzenia postawą panny młodej. Ludzie kwestionowali nawet przyjaźń łączącą pannę młodą z druhną.

Jako twoja przyjaciółka powinna chcieć, żebyś wyglądała przepięknie.

Inni pisali:

Powinna zapytać cię o zmianę sukienki.

Jedna z internautek stwierdziła, że w odróżnieniu od zazdrosnej kobiety chciałaby, aby goście na jej weselu wyglądali pięknie.

Będę oczekiwała od wszystkich moich przyjaciół, żeby wyglądali tak zjawiskowo na moim weselu.

Czy kobiety rzeczywiście łączy szczera przyjaźń, skoro doszło do konfliktu o suknię?

@alenayildiz##fy ##fyp ##foryoupage ##viral♬ оригинальный звук – делирий.

*Zdjęcia mają charakter poglądowy
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), TikTok, Freepik

Może Cię zainteresować

zamknij