×

Pan Młody wykorzystał druhnę. Na gorącym uczynku przyłapała go przyszła żona

Pan Młody wykorzystał druhnę jeszcze przed ślubem. Jego narzeczona przyłapała go w trakcie igraszek ze swoją koleżanką. Po całym zajściu mężczyzna prosił poszkodowaną, aby zażyła tabletkę „po” i nie niszczyła mu świetlanej przyszłości z obecną partnerką. Reakcja jego narzeczonej przeszła najśmielsze oczekiwania.

Pan młody wykorzystał druhnę

Wydarzenia, które rozegrały się w życiu niedoszłej Panny Młodej oraz jej druhny są tak szokujące, że aż trudno uwierzyć, że naprawdę miały miejsce. 30 sierpnia przyszła para młoda zorganizowała dla gości weselnych wspaniałe przyjęcie w hrabstwie Monroe. Rodzina, przyjaciele oraz znajomi zostali zaproszeni do hotelu The Shawnee Inn. Oprócz wystawnych posiłków, zagwarantowano im moc atrakcji. Zaproszeni wzięli udział m.in. w raftingu po rzece Delaware. Zabawa była przednia. Wszyscy pili alkohol.

Jedna z uczestniczek zabawy zdecydowanie przesadziła z ilością wypitych drinków. 29-letnia druhna pochodząca z Oregonu prawdopodobnie nie mogła powstrzymać się przed skorzystaniem z darmowych napitków, dlatego w błyskawicznym tempie upiła się. Właśnie wtedy do akcji wkroczył przyszły Pan Młody.

28-letni Daniel Carney zaoferował kobiecie, że odprowadzi ją do pokoju. Nikt nie mógł nawet w najśmielszych snach przypuszczać, co mężczyzna planuje zrobić. Widząc, że druhna ledwo trzyma się na nogach, Carney zaprowadził ją do męskiej szatni, mieszczącej się na terenie obiektu. Gdy znaleźli się na osobności, przystąpił do rozbierania 29-latki. W trakcie wykorzystywania niemal nieprzytomnej kobiety, do środka weszła Panna Młoda. Widok przyszłego męża gwałcącego jej koleżankę tak bardzo nią wstrząsnął, że zaczęła krzyczeć.

pan młody wykorzystał druhnę
Facebook

Jaki zarzut usłyszał?

O incydencie została poinformowana policja. Daniel Carney w czasie przesłuchań stwierdził, że to 29-latka zainicjowała stosunek seksualny. Co ciekawe, zaledwie dzień po gwałcie mężczyzna zadzwonił do druhny, aby ją przeprosić. Carney musiał być bardzo przekonujący również w stosunku do swojej ukochanej, ponieważ ostatecznie ślub się odbył.

28-latek zorientował się jak wielki błąd popełnił. Obawiał się, że jednorazowy skok w bok może całkowicie zniszczyć jego przyszłość z ukochaną kobietą. W związku z tym, jeszcze w trakcie ceremonii wysłał wiadomość do druhny z prośbą, aby zażyła tabletkę „po”. Prawdopodobnie mężczyzna martwił się, że mogło dojść do zapłodnienia. Z pewnością jego świeżo upieczona żona nie byłaby zadowolona, gdyby za 9 miesięcy okazało się, że jej mąż ma nieślubne dziecko.

Daniel Carney apelował także do 29-latki, żeby nie utrudniała mu życia. Prosił, by umożliwiła jemu i jego żonie „bycie szczęśliwymi, jak tylko to możliwe”. Carney usłyszał zarzut dewiacyjnego stosunku seksualnego z nieprzytomną osobą. Został także oskarżony o napaść.

W okolicznościach ślubnych bardzo często dochodzi do nieprawdopodobnych wydarzeń. Pewna Panna Młoda zmarła na skutek szaleństw nocy poślubnej.

Fotografie: Facebook (miniatura wpisu), Facebook

Może Cię zainteresować

zamknij