×

Pamela Anderson rozwodzi się z mężem po 12 dniach małżeństwa

Pamela Anderson rozeszła się ze swoim mężem producentem filmowym, Jonem Petersem, po zaledwie 12 dniach małżeństwa. Co było przyczyną?

Pamela Anderson rozstała się z mężem

Pamela Anderson rozstała się ze swoim 5-tym mężem, producentem filmowym Jonem Petersem po zaledwie 12 dniach małżeństwa. Wcześniej stanęła na ślubnym kobiercu z Tommym Lee, Kid Rockiem (dwukrotnie) oraz z Rickiem Salomonem. 20 stycznia w Miami poślubiła Jona Petersa, znanego producenta filmowego. Najbardziej rozpoznawalne dzieła męża Anderson to: Batman, Rain Man czy Narodziny Gwiazdy. Co ciekawe, poznali się i zaczęli spotykać gdy Pamela miała 19 lat. Wtedy, po krótkim związku, Peters oświadczył się początkującej aktorce, ale odrzuciła go bo był… za stary. Najwyraźniej po latach zmieniła zdanie, bo ostatecznie wyszła za 22 lata starszego filmowca.

Anderson ujawniła informacje o piatym rozwodzie w oświadczeniu dla The Hollywood Reporter w sobotę:

Zostałam poruszona ciepłym przyjęciem mojego związku. Bylibyśmy bardzo wdzięczni za wasze wsparcie, ponieważ poświęcamy trochę czasu, aby ponownie ocenić, czego chcemy od życia i od siebie nawzajem. Życie to podróż, a miłość to proces. Mając na uwadze tę uniwersalną prawdę, wspólnie postanowiliśmy odłożyć na bok formalizację naszego aktu małżeństwa i zaufać temu procesowi. Dziękujemy za poszanowanie naszej prywatności.

Para, która pobrała się zaledwie dwanaście dni wcześniej w Malibu, nie zajęła się jeszcze niezbędnymi wymogami prawnymi potrzebnymi do uzyskania ważnego aktu małżeństwa. Czy jeszcze będzie im to potrzebne skoro już postanowili się rozejść?

Ślub w Malibu

Para wzięła ślub 20 stycznia podczas prywatnej ceremonii w Malibu. Uczestniczyli w niej synowie Anderson – Brandon i Dylan Lee, których ojcem jest jej były mąż gwiazdy, Tommy Lee.

Jon Peter na ceremonii ślubnej wyznał zgromadzonym gościom:

Wszędzie są piękne dziewczyny. Miałem wybór, ale przez 35 lat chciałem tylko Pameli. Ona sprawia, że ​​jestem dziki – w dobry sposób. Inspiruje mnie. Chronię ją i traktuję tak, jak na to zasługuje.

Czy to tylko chwilowy kryzys? Czy kolejne małżeństwo Pameli się zakończy?

Źródła: www.pudelek.pl, www.dailymail.co.uk
Fotografie: Instagram

Polecane

Może Cię zainteresować