×

Jeśli pakowanie walizki to dla Ciebie jeden wielki koszmar, musisz koniecznie poznać trik, który na zawsze odmieni Twoje życie!

Pakowanie walizki to bardzo męczące zadanie, które za każdym razem doprowadza mnie do szału. Nawet kiedy jadę na wakacje i wiem, że w końcu odpocznę od codziennych problemów, nie potrafię się z tego cieszyć, ponieważ wiem, że czeka mnie jednocześnie pakowanie niezbędnych rzeczy.

I choć za każdym razem obiecuję sobie, że zachowam stoicki spokój, w praktyce niepotrzebnie się denerwuję i zapominam zabrać ze sobą połowy rzeczy. Jak to kobieta, biorę pod uwagę wiele możliwości, dlatego zabieram ze sobą rzeczy zarówno na ciepłe, jak i chłodne dni. Pakuję kilka sukienek, bo nie wiadomo, kiedy mogą okazać się niezbędne, nie wspominając już o obuwiu, bieliźnie i kosmetykach.

Co gorsze, jeśli masz małą walizkę (podobnie jak ja) doskonale zdajesz sobie sprawę, że spakowanie wszystkich niezbędnych rzeczy jest nie lada wyzwaniem. Jednak nie musi tak być.

Dzięki prostemu i szybkiemu rozwiązaniu pakowanie walizki stanie się o wiele prostsze. Wszystko czego potrzebujesz to kilka par skarpetek no i oczywiście rzeczy, które planujesz ze sobą zabrać!

pakowanie-walizki (1)

Instrukcja:

pakowanie-walizki (2)

  1. Zaplanuj strój dnia i w następującej kolejności ułóż swoje rzeczy: koszulka, spodnie i bielizna na samym szczycie.
  2. Weź dwie pary długich skarpetek i umieść je w górnej części koszuli, przy czym otwory skarpet powinny być skierowane na zewnątrz.
  3. Zwiń ciasno przygotowany strój.
  4. Powstały rulon zabezpiecz za pomocą dwóch skarpetek. I to wszystko!

Daj znać, co myślisz o tym rozwiązaniu! Naszym zdaniem to genialny trik, dlatego koniecznie podziel się nim ze swoimi znajomymi. Na pewno będą Ci za to wdzięczni!

Polecane

Może Cię zainteresować