×

Ize z „Gogglebox” zna każdy. Ale mało kto wie, jak wygląda jej mąż

Mąż gwiazdy Gogglebox pozostaje w cieniu swojej przebojowej żony, Izy. Od czasu do czasu daje się jednak namówić na wspólne zdjęcie na Instagramie.

Nieoczekiwana kariera

Iza Zeiske, jedna z gwiazd programu Gogglebox, polegającego na tym, że „zwykli” ludzie siedzą przed telewizorami i komentują to, co tam zobaczyli, chętnie pokazuje się w towarzystwie syna, Joachima. Z jej prywatnych zdjęć na Instagramie wiadomo jednak, że Iza ma męża, który jednak woli trzymać się w cieniu przebojowej żony.

Co ciekawe, pierwotnie to on miał być gwiazdą telewizyjną. Taką karierę zaplanowała mu Iza. Jak wspominała w jednym z wywiadów, chciała wypromować męża w Rozmowach w toku. Wysłała w jego imieniu zgłoszenie do programu. Potem poszło już z górki:

Spodobaliśmy się jako rodzina po tym, jak wystąpiliśmy z naszymi psami u Ewy Drzyzgi w „Rozmowach w toku”. A znaleźliśmy się w nim przez mój wariacki charakter. Zgłosiłam męża do programu, choć w Internecie poszukiwali mężczyzny, a dokładniej, pytanie brzmiało następująco: Jeśli jesteś facetem i masz psy to daj znać. Napisałam za męża: „posiadam żonę i pięć kochających psów”. To był impuls, bo nie wiem czemu trochę skłamałam i gdy kliknęłam, to zdałam sobie sprawę, że wrobiłam mojego męża. Zrobiliśmy małe show w programie i już po niecałym miesiącu zadzwoniła do nas pani z propozycją castingu w Warszawie.

Oto mąż gwiazdy Gogglebox

Program Gogglebox w wielu Polakach budzi mieszane uczucia. Niektórzy otwarcie krytykują jego uczestników, ale warto czasem przyjrzeć się bliżej niektórym życiorysom. Iza Zeiske jest kobietą o wielkim sercu. Nie obnosi się z tym, więc niewiele osób wie o tym, że razem z mężem przez 18 lat byli rodziną zastępczą dla czterech chłopców. Wychowywali ich razem ze swoimi dwoma synami. Jak wspominała Iza w rozmowie z magazynem Party:

To wynikało z potrzeby serca. Zawsze o tym marzyłam, ale do tej sytuacji musiał dorosnąć jeszcze mój mąż. Kiedy tak się stało, przeszliśmy odpowiednie szkolenia i stworzyliśmy dom najpierw dla jednego chłopca, a potem w sumie mieliśmy czterech przybranych synów. Jedni przychodzili, drudzy szli w świat . Dlaczego chłopców? Ja miałam swoich dwóch synów i uważałam, że chłopcy w wieku dorastania lepiej się dogadają z chłopakami niż z dziewczynami. Jeden drugiemu coś wytłumaczy, przywali, nauczy. Dziewczyna mogłaby być za delikatna i czuć się zagubiona w grupie chłopaków. Prowadziliśmy dom zastępczy około 18 lat, a kiedy chłopcy dorośli, stwierdziłam, że już wiek i siły nie te aby angażować się i wychowywać dzieci.

Kiedy nadeszło zaproszenie na casting do Gogglebox, mąż Izy postanowił zakończyć świetnie zapowiadającą się medialną karierę. Na casting pojechała z synem.

Mąż Izy nigdy nie pojawił się w programie. Czasem jednak daje się namówić na wspólne zdjęcia na Instagramie żony, który obserwuje ponad 153 tysiące fanów. Iza często wspomina, że mimo upływu lat nadal łączy ich gorące uczucie. Zresztą patrząc na ich wspólne zdjęcia trudno mieć co do tego wątpliwości:

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Izabela Zeiske (@izabelazeiske)

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Izabela Zeiske (@izabelazeiske)

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Izabela Zeiske (@izabelazeiske)

Źródła: www.se.pl, www.instagram.com

Może Cię zainteresować